Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

Медведчук: «Ми створили об’єднання «Опозиційна платформа – За життя»

Як заявив голова Політради партії «За життя» Віктор Медведчук, опозиційні демократичні сили, які виступають проти злочинної і продажної купки корумпованих авантюристів при владі, проти війни і злиднів, приниження людської гідності, обмеження прав людини, свободи і демократії в Україні, об'єдналися в «Опозиційну платформу - За життя».

«Ми досягли згоди визначити в листопаді 2018 року єдиного кандидата від« Опозиційною платформи – За життя »на Президентських виборах в 2019 році. Ми досягли згоди про спільну участь представників «Опозиційною платформи – За життя» у виборах до Верховної Ради України, а також на місцевих виборах всіх рівнів », – підкреслив Медведчук.

Він зазначив, що представники «Опозиційною платформи – За життя» закликали всі відповідальні політичні сили, громадські організації та громадян країни взяти участь в «Опозиційною платформі – За життя»:

«Наше об’єднання відкрите для всіх реальних опозиційних сил, які готові на ділі захищати громадян України і боротися з «партією війни і злодійства».

Нагадуємо, Юрій Бойко та Вадим Рабінович підписали угоду про об’єднання опозиції

Читайте також: Чоп, Мукачево, Хуст, Берегово – у мережі показали угорську хроніку 1939 року (ВІДЕО)

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...