Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

Медведчук: «Ми ініціюємо прийняття Закону про списання боргів за комунальні послуги для населення»

Про це заявив голова Політради «Опозиційної платформи - За життя» Віктор Медведчук.

«Опозиційна платформа – За життя» ініціює подачу на розгляд Верховної Ради України закону про списання заборгованості громадян України за комунальні послуги. Про це заявив голова Політради «Опозиційною платформи – За життя» Віктор Медведчук на Всеукраїнському надзвичайному з’їзді.

У роботі з’їзду «Опозиційної платформи – За життя» взяли участь близько 1500 делегатів – представників політичних сил, громадських організацій і рухів, які виступають за мирне врегулювання конфлікту на Сході України і реінтеграцію Донбасу.
«Заборгованість, яка сьогодні існує по заробітним платам і комунальним послугам, стає дедалі більше. Заборгованість за комунальні послуги за ці роки, з 2013-го, зросла в 4 рази: була 12 млрд, сьогодні становить 47,7 млрд – майже в 4 рази», – повідомив Медведчук.
Він зазначив, що в практиці чинного законодавства і в практиці України був випадок, коли кілька років тому Верховна Рада прийняла закон про списання заборгованості за комунальні послуги. «Але тоді списали заборгованість енергетичним компаніям перед державною НАК «Нафтогаз» в обсязі 26 млрд.грн, тобто списали доходи і борги олігархам», – уточнив політик.
«Я пропоную сьогодні нашим депутатам «Опозиційної платформи – За життя» та нашому кандидатові Юрію Анатолійовичу Бойко ініціювати подачу в парламент закону про списання заборгованості громадян України, які зубожіли в результаті дій цієї «реформаторської» влади. Я думаю, це буде правильний крок і щодо наших людей, і щодо відчайдушної влади», – підкреслив Віктор Медведчук.

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...