Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

Медведчук: «Мінські угоди підтримує весь світ»

На тлі загроз, що стоять перед світом, величезне значення набуває кожен крок, спрямований на мирне врегулювання конфліктів

Противники мирного врегулювання конфлікту на Донбасі є лише в Україні, упевнений лідер Українського вибору.
Сьогодні Мінські угоди підтримує весь світ, противники мирного врегулювання конфлікту є лише в Україні. Таку думку висловив лідер громадського руху Український вибір Віктор Медведчук, коментуючи перспективи виконання Мінських угод в 2018 році.

За його словами, на тлі загроз, що стоять перед світом, величезне значення набуває кожен крок, спрямований на мирне врегулювання конфліктів.

“Для України, де на Донбасі четвертий рік триває збройне протистояння, де люди гинуть через артилерійських обстрілів і страждають від економічної ізоляції і що проводиться Києвом політики дискримінації, пошук мирного вирішення конфлікту надзвичайно, життєво важливий. Втім, шлях до такого рішення давно знайдений і схвалений міжнародною спільнотою. Це Мінські угоди, затверджені резолюцією Ради Безпеки ООН і отримали статус міжнародно-правового акту “, – зазначив Медведчук.

Відзначимо, недавно глава МЗС Італії (яка почала головувати в ОБСЄ) Анжеліна Альфано закликав всі сторони конфлікту на Донбасі до виконання Мінських угод.

За матеріалами: https://korrespondent.net

Реклама
Реклама