Головна » Економіка

“Медових” підприємств-експортерів на Закарпатті зареєстровано лише два

Про це повідомив Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа

Всього ж до Держреєстру затверджених експортних потужностей внесено 67 суб’єктів господарювання України, які здійснюють діяльність із виробництва та/або зберігання меду бджолиного та мають право експортувати свою продукцію за межі країни. 

Про це повідомив Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа під час зустрічі з журналістами щодо запровадження європейських вимог до мед.

Найбільшу кількість господарств (11) зареєстровано у Київській області, у Дніпропетровській області – 9 суб’єктів господарювання, Кіровоградській – 7, Одеській і Рівненській – по 5, Львівській, Хмельницькій та Херсонській – по 4, Запорізькій, Полтавській і Харківській – по 3, Вінницькій, Закарпатській і Черкаській – по 2, та по одному суб’єкту господарювання зареєстровано в Донецькій, Миколаївській, Сумській областях та м.Києві.

«Український мед експортується в країни Європейського Союзу, СНД, Африки, Азії тощо. Торік наші підприємства експортували 57 тис. тонн меду, а у першому півріччі 2017 року – 37 тис. тонн», – зазначив Володимир Лапа.

Джерело: Прес-служба Держпродспоживслужби України

Наступна публікація: