Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Безглузді заяви щодо зв’язку із Зеленським свідчать про агонію влади і паніку в штабі Порошенка

Відповідну інформацію оприлюднили на офіційному сайті “Опозиційної платформи – За життя“.

У передсмертній агонії владна команда з останніх сил намагається зберегти свій вплив на країну. Виборчий штаб Порошенка йде «своїм шляхом» – розпалювання антиросійської істерії, русофобії, культивування «печерного націоналізму». Політологи, що асоціюються з інформаційною кампанією діючого президента, фонтанують безглуздими теоріями, щоб обдурити виборця і таким чином врятувати нестримно падаючий у прірву рейтинг свого кандидата.

Казки Тараса Чорновола про моє, нібито, посередництво у налагодженні зв’язків Володимира Зеленського з Російською Федерацією – не що інше, як плід нездорової уяви психічно неврівноваженого «політексперта», спроба оживити цинічну мертвонароджену тезу про те, що Порошенко – це нібито європейський вибір України, а Зеленський – це Росія. До речі, раніше той же позбавлений фантазії Чорновіл розповідав абсолютно аналогічну казку про Юлію Тимошенко і нібито мої зв’язки з нею.

Хочу повідомити недалеким штабістам Порошенка, що позиція «будь-який противник нашого кандидата – ставленик Москви» є безглуздою і обмеженою. Оцінку їй українці дали ще в першому турі. Рекомендую команді чинного президента перестати вишукувати і перераховувати кремлівські зірки і хоча б за два тижні до виборів повернутися обличчям до України і її проблем. Вам це вже не допоможе, а от користь країні принесе.

Хочу заявити персонально для примітивно-обмеженого Чорновола і йому подібних: я категорично не підтримую ні Петра Порошенка, ні Володимира Зеленського в передвиборній боротьбі за пост президента України. У партії “Опозиційна платформа – ЗА ЖИТТЯ” твердо переконані, що жоден з цих кандидатів не здатний вирішити найболючіші для України проблеми і питання: встановити мир і припинити бойові дії на Донбасі, радикально змінити економічний курс країни з метою забезпечення громадян робочими місцями, збільшення їх доходів і припинити тарифний геноцид, зупинити розпалювання ненависті в суспільстві і забезпечити курс на реальне «зшивання» країни.

Віктор Медведчук,

Голова Політради партії

Опозиційної платформи – ЗА ЖИТТЯ

Нагадуємо, Насмерть збив двох дівчат та втік з місця події (ФОТО)

Читайте також: Довічне позбавлення волі за вбивство патрульних: судом винесено вирок (ФОТО)


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...