Консультативна місія ЄС розповіла про проведення негласних слідчих дій на Закарпатті (ФОТО)

26.07.2018 17:30 14 0
Консультативна місія ЄС розповіла про проведення негласних слідчих дій на Закарпатті (ФОТО)
25 липня, у прокуратурі Закарпатської області проведено навчально-методичний семінар на тему: «Негласні слідчі дії: досвід Литовської Республіки та міжнародне співробітництво у кримінальних провадженнях». Про це повідомляє Прес-служба прокуратури Закарпатської області.
Участь в роботі семінару взяли виконувач обов’язків прокурора Закарпатської області Андрій Манькут, заступник прокурора  області Андрій Новіковспеціаліст з питань реформи прокуратури Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Альона Решетова,заступник начальника СУ ГУНП в Закарпатській області  Володимир Пукман, прокурори апарату прокуратури області, а також  керівники місцевих прокуратур та їх заступники, начальники слідства органів поліції територіальних підрозділів ГУНП в Закарпатській області(у режимі відеоконференцзв’язку).
Старший радник з питань прокуратури Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Гедімінас Бучюнас, детально розповів присутнім про практику Литовської Республіки, щодо проведення негласних слідчих дій у кримінальному процесі.
Окремим питанням Гедімінас Бучюнас розповів про свій досвід роботи у об’єднаних слідчих  групах, які створюються для розслідування злочинів з міжнародними зв’язками. Зокрема, як наголосив виступаючий, така співпраця правоохоронців різних країн із розслідування злочинів з міжнародними зв’язками, значно полегшує хід досудового розслідування.
Підводячи підсумки зустрічі, виконувач обов’язків прокурора Закарпатської області Андрій Манькут, подякував закордонному колезі за приділений час та висловив сподівання, що проведений тренінг, принесе позитивні результати в роботі слідчих поліції та прокурорів Закарпаття.
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...