Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

Медведчук вважає конституційну реформу і надання особливого статусу ОРДЛО запорукою миру та територіальної цілісності країни

За зміни в Основний закон мають голосувати громадяни на референдумі, а не депутати

Конституційна реформа і надання особливого статусу окремим районам Донецької та Луганської областей як одні з ключових пунктів мінських домовленостей є запорукою відновлення миру, територіальної цілісності і зшивання країни. Про це заявив лідер громадського руху “Український вибір – право народу” Віктор Медведчук, пише 112.ua

При цьому автор конституційної реформи 2004 року переконаний – за зміни в Основний закон мають голосувати громадяни на референдумі, а не депутати.

“Як влада в цілому, так і політичні партії дивляться на Конституцію з позиції, як її можна використати. Чітко виписані повноваження президента, є кілька рішень Конституційного суду, як їх тлумачити. Жоден із президентів України не дотримувався чітко положень конституції”, – зазначає політичний експерт Василь Вакаров.

На думку Віктора Медведчука, внаслідок геополітичних війн та регулярних траншів від західних спонсорів Україна втратила свою незалежність.

“Стаття 1 Основного закону, в якій йдеться про те, що “Україна є суверенною і незалежною, демократичною, соціальною, правовою державою”, сьогодні не більше ніж декларація. Про яку незалежність може йтися, якщо всі рішення приймаються не в Києві, а у Вашингтоні чи Брюсселі? Як можна говорити про демократію, якщо порушення прав українських громадян на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань стало повсякденною практикою?” – наголошує Медведчук.

Громадський діяч висловив сподівання, що з часом саме український народ зможе вирішувати стратегічно важливі питання – саме законним і цивілізованим шляхом – на всеукраїнському референдумі.

Watch video!

Нагадаємо, Вадим Рабінович вимагає від правоохоронців порушити справи проти чиновників МОЗ

Реклама
Реклама
загрузка...