Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

«Коли люди виступають проти грабежу – влада називає це «реваншем», – В. Рабінович

За останні 5 років влада може похвалитися тільки безвізовим режимом, який не підкріплений жодним зростанням добробуту українців.

Чинна влада всі 5 років займалася тільки тим, що гвалтувала країну, грабувала українців і займалася мародерством. Саме вона, на думку Вадима Рабіновича, здала Крим і Донбас окупантам.
«Нинішня влада 5 років ґвалтує країну, займається мародерством і грабунком. І коли люди виступають проти цього – влада називає це «реваншем». Представники нинішньої влади здали Крим, потім здали Донецьк і Луганськ, тепер можуть здавати тільки аналізи», – обурився парламентарій.
Він також підкреслив, що за останні 5 років влада може похвалитися тільки безвізовим режимом, який не підкріплений жодним зростанням добробуту українців.
«У влади найголовніше досягнення за 5 років – це безвізовий режим з Європою. І я пам’ятаю, як Петро Олексійович написав, що тепер кожен українець може випити фантастичної кави в Братиславі, полетіти лоукостом до Варшави і відвідати Віденську оперу. Але при пенсії в 1200 гривень і зарплаті в 3200 в нашій країні … це дуже поганий жарт. Українці просто не можуть собі цього дозволити, тому що влада їх пограбувала і дала можливість тільки їхати в ту Європу з «голим задом», де вони можуть лише полуницю збирати на полях», – зазначив політик.
Глава «Опозиційної платформи – За життя» додав, що нашій країні не варто розраховувати на іноземні держави, нам необхідно сконцентруватися на економічному зростанні.
«Безвізовий режим краще, ніж візовий. Але він повинен підкріплюватися економічним зростанням. Щоб наші люди могли в Європі відвідати Віденську оперу, а якщо ні, то хоча б побути біля неї. Я весь час кажу: закордон нам не допоможе. Тільки ми самі можемо допомогти собі. Ми самі голосуємо за правильне, нормальне, нове життя. За життя, в якому чесно працюють люди та нормальну отримують зарплату, пенсіонери можуть вижити на свою пенсію, держава не грабує своїх громадян», – підкреслив народний депутат.

 

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...