Карпюк: "Про моє звільнення першими повідомили Рабінович і Медведчук" (ВІДЕО)

09.09.2019 11:21 50 0
Карпюк: "Про моє звільнення першими повідомили Рабінович і Медведчук" (ВІДЕО)

Весь цивілізований світ стежив з екранів за цією подією. Президент України Володимир Зеленський особисто зустрів звільнених українців, які літаком прибули до аеропорту «Бориспіль». Отже 7 вересня 2019 року на батьківщину повернулися 24 моряків, а також 11 засуджених українців. Серед них - політв'язень Микола Карпюк, звільненням якого протягом кількох років займався народний депутат України, співголова партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович. Нагадаємо, кількома днями раніше лідери «Опозиційною платформи - За життя» Вадим Рабінович і Віктор Медведчук відвідували Миколи Карпюка в московському СІЗО «Лефортово». Кілька років тому Вадим Рабінович їздив до Миколи у «Владимирський централ». По прильоту в «Бориспіль» політв'язень поспілкувався з журналістами, відповівши на ряд питань. Зокрема, він зізнався, що не знав, ні куди його везуть, ні де він знаходиться. До нього прийшов підполковник і показав заяву, в якому було зазначено звернення до президента Росії, вказано на те, щоб він помилував, і Карпюк зрозумів, що це обмін. https://youtu.be/QyCUMV0Ynbw Розповів Микола журналістам і про те, як 30 серпня до нього в «Лефортово» приїжджали Вадим Рабінович і Віктор Медведчук, і тоді ж політики пообіцяли йому швидке звільнення. 

«До мене приїжджав Медведчук і Рабінович (це було 30 серпня) прямо в «Лефортово», привезли мені шматок сала. Вони мені просто сказали: «Миколо, залишилося кілька днів, ми зараз займаємося питанням, включені певні дипломатичні служби, президент задіяний, звичайно ж. І все вийде, не хвилюйся, все вийде, скоро ти будеш на волі», - розповів Карпюк.

 https://youtu.be/Lp05n36mSX8 Розповів Карпюк і про свої стосунки з Вадимом Рабіновичем. 

«Вадим Зіновійович у Володимир до мене приїжджав - ще там мені обіцяв сало, і привіз його в «Лефортово». Це дивовижна людина (нехай йому Бог дає здоров'я), у мене з ним є певні відносини, можливо, для вас це виявиться дивним. Так, я знаю, що Вадим Рабінович - в «Опозиційні партії - За життя». Але у мене хороші стосунки з Вадимом Рабіновичем з часів останнього Майдану - він нам дуже сильно допомагав. І хоча він зараз в опозиції, насправді він був такою «майданною» людиною, що мама не горюй. Якби ви знали все те, що він зробив...», - зазначив Карпюк.

 Розповів Микола і про те, як Вадим Рабінович приїжджав до нього у в'язницю до Володимира. 

«Вадим Рабінович приїхав до мене ще два роки тому, в липні 2017 року, під Володимир - у Володимирську в'язницю, де йому дозволили зі мною зустрітись. Він мені прямо сказав: «Миколо, я займаюся особисто твоїм звільненням вже два роки». Обіцяв мені, що до кінця року або на початку 2018-го питання буде вирішене. Тоді ж він сказав, що разом з ним моїм звільненням займається і Медведчук. Тому я був упевнений в тому, що це так. Я Вадима Зіновійовича дуже добре знаю і довіряю йому», - заявив Карпюк.

 А взагалі ж Микола Карпюк «найбільше зараз хоче зрозуміти до кінця те, що відбувається в країні», оскільки «сильно відстав в інформаційному плані від України, оскільки не було доступу до новин». 

«... Я ще не можу усвідомити, що вже на свободі. Знаєте, я найбільше хочу зараз розібратися в ситуації, зрозуміти до кінця те, що відбувається в Україні. Я відстав дуже сильно, в інформаційному плані від України, ну, у мене не було ні телебачення, нічого такого... Мені потрібно все це зрозуміти, що сталося в Україні, і оскільки мені не так багато вже залишилося, я багато в житті прожив, то хочеться його зробити з максимальною користю і ефектом для України», - резюмував Карпюк.

 https://youtu.be/MzzYJ3cRPhY Нагадуємо, Стало відомо, на скільки зросте мінімальна зарплата в Україні Читайте також: Дороги Закарпаття обійшлися країні найдорожче?

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...