Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

Кандидат у Президенти Юрій Бойко зустрівся з керівництвом “Товариства угорської культури Закарпаття”

Сьогодні, 7 березня, до Ужгорода завітав кандидат у президенти України Юрій Бойко

Зранку він відвідав офіс ГО «Товариство угорської культури Закарпаття», де провів зустріч з головою ГО «ТУКЗ» народним депутатом України Василем Брензовичем, заступником голови ГО «ТУКЗ», першим заступником голови Закарпатської обласної ради Йосипом Борто та іншими представниками громадської організації.

За підсумками зустрічі голова ГО «ТУКЗ» Василь Брензович розповів «Карпатському об’єктиву»:

Всі ми знаємо, що йдуть президентські вибори. ГО «ТУКЗ» та УМДС прийняла рішення не підтримувати жодного з претендентів на президентський пост у першому турі. Але ми відкриті до розмов з усіма кандидатами у Президенти. І сьогодні першим був у нас, і ми мали розмову з Юрієм Бойко. Ми погодились з тим, що ті закони, які були прийняті Верховною Радою у гуманітарній сфері звужують права національних меншин і призводять до нестабільності в нашій державі. Це потрібно змінити. Також мова йшла про подвійне громадянство. Ми вважаємо, і Юрій Бойко з нами погоджується, що це не заборонено законодавством України. І ці всі речі, які піднімалися у пресі та деякими політиками щодо українців з подвійним громадянством були незаконними…

Окрім того, говорили, що Закарпаття є прикордонним краєм, і якщо ми дійсно серйозно думаємо про інтеграцію в Євросоюз, тоді потрібні дуже великі капіталовкладення у пункти перетину кордону, дороги та іншу транспортну інфраструктуру.

Отож чекаємо на перший тур, а після його закінчення будуть інші обставини, і можливо ми приймемо інше рішення. Головне щоб вибори пройшли чесно, і громадяни України змогли демократично висловити свою волю– зазначив народний депутат.

«Карпатський об’єктив»

Нагадаємо, Народний депутат від “Опозиційної платформи – За Життя” із робочим візитом прибув на Закарпаття (ВІДЕО)

Читайте також:На Перечинщині визначать кращого спортсмена з пауерліфтингу

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...