Іван Чубирко вітає з Днем народження однопартійця Вячеслава Шутка

02.10.2020 11:23 230 0
Іван Чубирко вітає з Днем народження однопартійця Вячеслава Шутка

Іван Чубирко і вся Закарпатська регіональна організація політпартії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” щиро вітає з Днем народження свого однопартійця Вячеслава Ласловича Шутка:

«Велика честь сьогодні привітати з Днем народження людину слова, свого хорошого і надійного друга, відповідального і цілеспрямованого однодумця, кандидата на посаду голови Мукачівської ОТГ Вячеслава Ласловича Шутка!Від імені усієї Закарпатської регіональної організації політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" щиро бажаємо Вам, аби кожен новий день був щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи! Хай і надалі буде плідною Ваша нелегка праця як у бізнес-сфері, так і на політичній ниві. Ви - той підприємець, який став на захист малого і середнього бізнесу і активно відстоює права на працю своїх колег - ФОПів в усій Закарпатській області! Наша партія в цьому Вас підтримуватиме і завжди допомагатиме! Божої благодаті Вам, сімейного добробуту і щасливих років життя! З Днем народження і тільки перемоги на місцевих виборах!» - Іван Чубирко.
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...