Іван Чубирко просить забезпечити безпеку для перебігу виборчих перегонів у Закарпатській області

09.10.2020 22:30 189 0
Іван Чубирко просить забезпечити безпеку для перебігу виборчих перегонів у Закарпатській області

Іван Чубірко звернувся до Генпрокурора, Міністра внутрішніх справ і голови СБУ щодо забезпечення належних, а головне безпечних умов для перебігу виборчих перегонів у Закарпатській області

«Генеральному прокурору України Ірині Венедиктовій Міністру внутрішніх справ України Арсену Авакову Голові Служби Безпеки України Івану Баканову
"Я – голова Закарпатської регіональної організації політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Іван Чубирко звертаюся до Вас терміново забезпечити належні, а головне безпечні умови для перебігу виборчих перегонів у Закарпатській області. Адже місцеві правоохоронні органи категорично відмовляються відповідати за порядок, дисципліну і безпеку закарпатців.
Від початку виборчої кампанії наші однопартійці зазнають неабиякого тиску – психологічного і фізичного – з боку наших опонентів. Наша політична сила «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Закарпатської області втомилася терпіти знущання, напади, погрози і навіть вбивство.
Обливання офісів фарбою, руйнування і пошкодження наших агітаційних наметів і друкованої продукції, напади на агітаторів, погрози їм фізичною розправою і врешті-решт справа дійшла до вбивства. В Хустському районі, 4 жовтня, побили кандидата в депутати до Вишківської ОТГ Павла Седляра, який за кілька днів після інциденту помер. Таким ганебним вчинкам, незаконним діям і жорстоким методам політичної боротьби не місце в цивілізованому демократичному суспільстві!
Звертаюся до Вас особисто і закликаю терміново звернути увагу на протизаконні дії, які спрямовані проти членів політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», адже наші звернення і заяви до місцевих правоохоронних органів – безрезультативні, правоохоронці Закарпаття стоять осторонь і не вживають абсолютно жодних заходів, хоча знають злочинців і правопорушників поіменно, які самі себе документують і потім хизуються своїми злочинами в соціальних мережах, не боячись жодної відповідальності за скоєні правопорушення.
Прошу Вас особисто виправити ситуацію і забезпечити нашим краянам безпечний перебіг виборчих перегонів». Керівник Закарпатської регіональної організації політпартії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» ІВАН ЧУБИРКО"
За цими посиланнями прошу ознайомитися з тим, що діється в нашій області під час виборчих перегонів.
Читайте також: Чоловік увірвався в намет неподалік православного Хрестовоздвиженського собору та пошкодив агітаційний матеріал https://pershij.com.ua/lider-pravoradykalnoi-karpatskoi-sichi-taras-deiak-napav-na-ahitatsiinyi-namet-op-zzh-v-uzhhorodi-video/   Будьте в курсі зПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...