Юрій Бойко за тиждень до виборів потрапляє до другого туру - опитування

26.03.2019 14:33 74 0
Юрій Бойко за тиждень до виборів потрапляє до другого туру - опитування
Як повідомляє інтернет-видання "Interfax", якби вибори відбулися в передостанню неділю за тиждень до голосування, то серед тих, хто визначився з вибором і будуть голосувати, 26,1% віддали б свої голоси за Володимира Зеленського, Юрій Бойко отримає - 15,9% голосів, Юлія Тимошенко - 15,0% голосів, Петро Порошенко отримав би 13,3%.
"Експерти вже відзначали, що після зустрічі з главою уряду РФ і обговорення важливої ​​теми збереження транзиту, прямих поставок газу при зниженні ціни на нього для України, у Юрія Бойка є потенціал поліпшити власний рейтинг і отримати шанс потрапити до другого туру", - йдеться у повідомленні.
Також експертами відзначалася можливість перетікання опозиційного електорату від інших кандидатів в силу їх невисоких рейтингів, що не дають шансів на перемогу. Зокрема, журналіст і блогер Яніна Соколовська на своїй сторінці в Facebook відзначала, що Москва дала ясно зрозуміти, з ким вона хоче говорити, у тому числі щодо встановлення миру на Донбасі і по газу. І, хоча, Юрій Бойко і не представляє уряд, але він фактично став перемовником-парламентарем.
"При такій розстановці, можна допустити, що електорат Вілкула та Мураєва почне перетікати до Бойка. Адже виборцям південного сходу все одно "як" вирішать питання миру, їм важливо - "коли". З огляду на це, у потенційного електорату Бойка проявиться консолідація заради проходження його до другого туру", - зазначила Соколовська.
Опитування проводилося Фондом інноваційних проектів з 22 по 24 березня 2019 року на всій підконтрольній території України методом телефонних інтерв'ю з використанням комп'ютера (САTI). Всього опитано 1210 респондентів у віці від 18 років і старше. Вибірка опитування репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними ознаками. Статистична похибка не перевищує 2,9%. Нагадуємо, Москаль: “У Києві загинув громадянин Росії, який влаштував на Закарпатті стрілянину в липні 2015-го” (ФОТО) Читайте також: Врятував життя: в Ужгороді рятувальник, повертаючись з роботи, запобіг спробі самогубства

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...