Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

Юрій Бойко та Вадим Рабінович підписали угоду про об’єднання опозиції

Співголова фракції "Опозиційного блоку" Юрій Бойко і лідер партії "За життя" Вадим Рабінович підписали угоду про об'єднання опозиції і створення "Опозиційною платформи-За життя".

Це сталося сьогодні в стінах Верховної Ради, після чого політики дали короткий брифінг, передає “Страна”.

“Сьогодні дуже погана новина для діючої влади. Вона, прагнучи втриматися, посварилася з усіма всередині країни, з усіма сусідами. Але ми запрошуємо всі опозиційні сили в наше об’єднання, щоб встановити мир, порядок, зупинити війну і зробити життя наших громадян щасливою. Це наше рішення, і ми вважаємо, що робимо правильно “, – сказав співголова фракції ОБ Юрій Бойко.

“Ми створюємо платформу для опозиційних сил, які повинні об’єднатися, щоб зупинити вакханалію цієї влади. Є три пункти, на підставі яких ми запрошуємо до нас. Перше – встановлення безумовного світу. Друге – припинення емономіческого геноциду. Третє – створення незалежної нейтральної країни”, – зазначив Вадим Рабінович.

Відповідаючи на питання журналістів, Юрій Бойко підтвердив, що сторони домовилися про спільну участь у парламентських виборах, а також про висунення єдиного кандидата на вибори президента.

“З єдиним кандидатам визначимося найближчим часом, це поки предмет дискусій”, – сказав Бойко.

Про готовність до консолідації сил “Опозиційний блок” і “За життя” заявили 12 вересня. Їх об’єднання і висунення єдиного кандидата – одна з головних інтриг виборів, яка може дійсно перешкодити чинному президенту вийти в другий тур. Кандидати політсил – Юрій Бойко та Вадим Рабінович відповідно, отримують на двох понад 15 відсотків і, в разі виставлення єдиного кандидата, він має всі шанси вийти в другий тур виборів.

Соціологи відзначають, що якщо єдиний кандидатом стане Юрій Бойко, за нього проголосували б 14% респондентів, за Тимошенко – 15,5%. Інші кандидати, в тому числі діючий президент Порошенко, набрали б менше 10%.

Нагадуємо, Верховня Рада в десятки разів підвищила штрафи за авто на іноземній реєстрації

Читайте також: Голова “АвтоЄвроСили” Олег Ярошевич спалив свій Land Rover (ВІДЕО)

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...