Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

Юрій Бойко: «Ми знаємо, як досягти миру і повернути території і людей»

Про це заявив засновник «Опозиційної платформи - За життя» Юрій Бойко в інтерв'ю каналу «112 Україна».

«Перша і головна задача для нас – повернути мир в Україні. Завершити конфлікт і зайнятися реальною боротьбою з бідністю, тому що бідність вже стала національною проблемою. Якщо раніше ми бачили, що люди живуть дійсно важко, то сьогодні починають голодувати. Тому бідність і війна – це те головне, з чим треба починати боротися відразу після зміни цієї влади», – підкреслив Юрій Бойко. За його словами, мирна, прогнозована країна – це і стабільний розвиток економіки, і сигнал для інвесторів, і робочі місця, а головне – нормальне життя людей.

«Після нашої перемоги на виборах ми зможемо повернути добре прогнозовану ситуацію, коли люди знають, що у них є робота, вчасно виплачується зарплата, діти спокійно ходять в школу, люди можуть планувати свою відпустку, тобто живуть так, як повинна жити нормальна людина. Тоді не потрібно буде нікуди їхати на заробітки, як це відбувається зараз, коли мільйони українців шукають кращої долі за кордоном. І всі, хто сьогодні поїхали, побачать, що в країні є перспектива, стабільність, немає військового конфлікту, і є майбутнє – а це і нормальна зарплата, і безпека на вулицях, і тоді вони захочуть повернутися самі. Тому що насправді не так вже й добре там, куди вони поїхали. Тут у них залишилися родини, та й багато хто з них готові і хочуть працювати в Україні. Вся різниця в зарплаті і в тому, що люди не бачать перспективи. І ми цю перспективу дамо, ми знаємо, як повернути в Україну мир і стабільність, повернути людям нормальне життя», – підкреслив опозиційний політик.

Він також зазначив, що сьогоднішній режим нічого не зробив для досягнення миру. Немає ні чіткого плану, ні навіть бажання компромісу, а без цього неможливо досягти миру політичним шляхом. «Нинішня влада експлуатує тему війни, вона живе війною. На неї можна списати все що завгодно – корупцію, економічні проблеми, провали в політиці. Все списують на війну. «Опозиційна платформа – За життя» – єдина політична сила, у якої є чіткий і зрозумілий для суспільства план, як завершити конфлікт. Потрібно переходити до прямих переговорів з невизнаними республіками, з РФ. Щоб виробити механізм зупинки війни і повернення територій і людей в Україні. Базою є Мінські угоди, які визнав весь світ. І треба йти далі в політичному плані. Потрібен чесний відкритий діалог із суспільством. 70% громадян хочуть завершення війни, хочуть миру. І ми повинні відповісти на це бажання, і я впевнений, що ми здатні це зробити. Іншого шляху немає», – резюмував Юрій Бойко.

Відзначимо, що згідно з результатами останніх грудневих опитувань Центру соціологічних досліджень «Софія», Юрій Бойко обійшов у рейтингу президента України. За Бойко готові віддати голос 10,9% виборців, тоді як за Порошенка – 9,4%. Крім того, в партійних рейтингах «Опозиційна платформа – За життя» вийшла на друге місце з результатом 11,1%.

Таким чином, можна зробити висновок, що люди схвально сприймають консолідацію опозиційних сил і створення «Опозиційною платформи – За життя». Нагадаємо, 9 листопада 2018 року Юрій Бойко і Вадим Рабінович підписали угоду про створення опозиційного об’єднання, завданням якого є консолідація всіх здорових сил в суспільстві заради встановлення миру в Україні та зміни нинішньої політичної та антисоціальної курсу влади для забезпечення економічного зростання країни, соціальної справедливості та підвищення добробуту українців.

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...