Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Найцікавіше

Юний мукачівський піаніст-віртуоз Олександр Лучков виступив з концертом (ФОТО)

Талант – це від Бога, даний при народженні, непідвладний віковим рамкам, - саме такі слова були лейтмотивом під час концертної програми юного піаніста Сашка Лучкова

Лауреат міжнародних та всеукраїнських  та обласних мистецьких конкурсів, учень  VIII класу фортепіанного відділу Мукачівської ДШМ ім.. С.Мартона, Олександр Лучков виступив з концертом у Мукачеві.

Концертна зала Мукачівської дитячої школи мистецтв пам’ятає не один концерт своїх учнів, проте програма Олександра Лучкова вразила не лише слухачів, а й викладачів. Нетлінні шедеври світової класики Сашко виконав з властивою тільки йому  авторською манерою виконання, не забуваючи про техніку, якою теж володіє досконало.

Вольфганг Моцарт, Йоганн Себастьян Бах, Фридерик Шопен – композиції цих визначних постатей зіграв талановитий юнак, чим викликах овації з залі.

Викладачі музичної школи кажуть, що саме на нього покладають великі надії. Батьки ж, запевняють, що вчитися юний музикант планує закордоном і марить великим майбутнім та йде за покликанням – мелодією, яка народжується з кропіткої праці та натхнення.

Відтак, побажаємо юному піаністу-віртуозу здійснення всіх його амбітних планів!

Нагадаємо, Історія успіху: як закарпатський вчитель географії став мільйонером у Лондоні

Читайте також:Мукачівців запрошують приєднатися до весняної акції “Челлендж”

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram.

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...