Ідеальне Різдво: 5 ідей, як зробити ваше свято чарівним!

25.12.2019 09:41 251 0
Ідеальне Різдво: 5 ідей, як зробити ваше свято чарівним!
Третина усіх релігійних організацій в країні святкує Різдво саме 25-го грудня. Так чи інакше, українці мають нагоду відзначити це свято як напередодні, так і після Нового року. Та як наповнити новорічно-різдвяний час справді святковим настроєм? Якщо ви гадаєте, що «нав’язати» чарівну атмосферу неможливо, то ми вас здивуємо!

У пошуку натхнення

Різдво невипадково асоціюють із подарунками. Ця традиція закладена у нашій пам'яті ще з дитинства. Утім, задоволення від дарування презентів – не менше, ніж від їх отримання. Варто обрати окремий день, ретельно обдумати можливі варіанти та врахувати фінансові витрати, щоб уникнути неприємних сюрпризів. Запропонуйте колегам на роботі гру «Таємний Санта»: кожен гравець витягує ім'я людини, якій повинен підготувати подарунок. При цьому варто встановити грошові межі, щоб ніхто не залишився в аутсайдерах. Така гра згуртовує колектив, а ви маєте можливість здивувати своєю оригінальністю! А для рідних радимо готуватися заздалегідь. Будьте пильними, часто близькі висловлюють свої бажання у різних формах. Якщо ваші рідні нарікають на втому на роботі – подаруйте їм відпочинок в горах, путівку на море, або сертифікат у СПА-салон. Або знайдіть те, чого їм не вистачає у роботі чи побуті. Практичні подарунки зазвичай безпрограшний варіант. Увімкніть фантазію та гарно упакуйте покупку, або довірте цю справу професіоналам. До всього прикріпіть тематичну листівку із власними побажаннями. Повірте, ваші старання не залишаться непоміченими!  

Як щодо новорічного декору?

Цьогоріч зима виявилась не зовсім щедрою на снігопад. Тому варто все брати у власні руки! Нехай свято зустрічає вас із порогу: почепіть на дверях різдвяний віночок. Його ви можете змайструвати самостійно. Оберіть новорічні прикраси (краще в одній кольоровій гамі), які гармонійно доповнять ваш інтер’єр. Якщо ви eco-friendly та обираєте штучну ялинку, знайдіть освіжувач повітря зі стійким ароматом хвойного лісу. Ну і як тут обійтись без ласощів: виділіть кілька годин для приготування новорічного меню. І ось – ви вже готові до візиту гостей.

Не зраджуємо традиціям!

Перегляд «Сам удома» та решти новорічних фільмів – класика жанру. Та окрім традиції, хороше кіно, колядки та пісні здатні допомогти людям з деменцією (стійке порушення когнітивних функцій у результаті органічного ураження мозку). Згідно досліджень професора державного органу Департаменту охорони здоров'я та соціального обслуговування Англії NHS EnglandАлістера Бернса, спів знайомих святкових пісень може стимулювати емоційні спогади. А перегляд улюблених фільмів – зблизити людей і допомогти їм відчути себе частиною свята. Ну а тим, хто нудьгує у пошуку новорічних комедій пропонуємо добірку кращих кінострічок. Звісно, більшість сюжетів аж надто сентиментальні, і всіх їх рятує «різдвяне диво». Але буденності нам вистачає на роботі. А вихідні – саме час відволіктися за переглядом неймовірних новорічних історій.  

А як там у Європі?

Різдво у різних куточках світу святкують за відмінними (а бува, і чудернацькими) традиціями. Наприклад, на вулицях Австрії ви спокійно можете зустріти ворона і чорта в одній подобі. Це Крампус – за австрійською легендою противник Святого Миколая. Тож замість казкових героїв, дітлахи перевдягаються у справжніх монстрів, щоб зловмисник їх не знайшов. В Іспанії всі чекають різдвяних свят не тільки задля вихідних. О цій порі в країні стартує Ель-Гордо – лотерея, яка зносить дах усім азартним іспанцям. Цього року її призовий фонд склав понад 2 мільярди євро! Та найбільш екстравагантно Новий рік святкують у Південно-Африканській республіці. На свята із відкритих вікон житлових будинків починають падати холодильники. У зв’язку з існуванням цієї традиції, поліція закриває цілі квартали міст. Адже ризики травмувань зростають у кілька разів. Щоразу місцева влада надсилає прохання жителям утриматися від викидання важких предметів. Проте, зазвичай, такі звертання залишаються поза увагою свята. До чого ми все це? Щоб ви наважилися зустріти хоч один Новий рік в іншій країні. Це чи не найкращий спосіб зрозуміти розмаїття культур та традицій. А вам така подорож запам’ятається на все життя. Щоправда, радимо їхати у ті країни, де,щонайменше, на вас не впаде зайвий холодильник!  

Залишайте спогади у минулому

«Новий рік – символічна точка відліку нового життя». Так подумали 15 мільйонів британців та вирішили все змінити одразу із настанням святкової дати. Щоправда, масове сподівання зазнало фіаско: більшість людей так і не досягла помітних успіхів у досягненні поставлених цілей. Відтак не варто чекати, що Різдво, Санта-Клаус, Ханука, Йоулупуккі чи Святий Шаланд принесуть вам у новому році щастя. Все що вам варто зробити – підбити підсумки року, що минає. Зрозуміти, чого ви зробили недостатньо задля досягнення результатів. Де помилялися і чим керувалися під час ухвалення тих чи інших рішень. Різдво не буде ідеальним, якщо ваші думки будуть зайняті незавершеними справами. Аналіз власного життя дозволить вам тримати усе під контролем. І в новому році зустріти свята зі спокійною душею, піднесеним настроєм та невичерпним натхненням!  

Тетяна Москаль

Нагадуємо, Різдвяний плейлист: найгарніші колядки різними мовами Читайте також: Сьогодні – Різдво Христове за григоріанським календарем
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!