Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

Якщо не відновлять Амосову на роботі, «ЗА ЖИТТЯ» заблокує роботу МОЗ!

Супрун і її підручні готові зруйнувати в нашій країні і систему підготовки медичних кадрів

«Заявляючи про повну підтримку студентів та викладачів Нацмедуніверсітета імені Богомольця, ми вимагаємо негайного поновлення на посаді його ректора Катерини Амосової. Якщо цього не буде зроблено найближчим часом, буквально завтра-післязавтра, то політична партія «За життя» готова повністю заблокувати роботу будівлі МОЗ України і закличе своїх прихильників в регіонах до блокування роботи філій МОЗ в областях України! »

Про це в інтерв’ю ЗМІ заявив народний депутат України, голова підкомітету ВР з прав людини та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович.

«Ми давно вже говоримо вголос про те, що дії незаконно виконуючою обов’язки міністра охорони здоров’я Супрун руйнують вітчизняну медицину, а так звана «медреформа» просто нищівної для населення України. Але Супрун і її підручні йдуть далі – вони готові зруйнувати в нашій країні і систему підготовки медичних кадрів. Їм мало того, що тільки за минулий рік 66 000 медиків уже виїхали з країни шукати щастя в чужих краях. Їм мало, що наші лікарі лікують людей де завгодно, тільки не у нас в Україні. Їм мало, що вони залишили без засобів вітчизняну медичну науку, позакривали наукові інститути, які роками і десятиліттями становили славу вітчизняної медицини, її гордість, а головне – рятували сотні, тисячі життів українців. Тепер Супрун паралізувала і провідний навчальний заклад, де готуються медики. І всі мовчать! А ми мовчати не будемо! », – підкреслив народний депутат.

«Ми і так завинили перед молоддю за те, що не даємо їй шансу реалізуватися у себе в країні, ми і так випхали молоді таланти з країни. Так Супрун, не володіючи навіть міністерськими повноваженнями, вже і звільняє ректорів, блокує вуз, плює на молодих лікарів, яким треба вчитися порятунку життів і здоров’я людей. Це шкідлива політика, політика знищення країни – і ми не будемо терпіти цього! », – заявив парламентарій.

«Якщо нас не почують, якщо Амосову не відновлять на посаді ректора, не скасують незаконний указ МОЗ, не дадуть принципову юридичну і політичну оцінку діям Супрун і її поплічників, то партія «За життя» готова заблокувати міністерство в Києві, а також обласні управління охорони здоров’я в регіонах. І це тільки перший крок наших дій – ми вимагаємо не лише якнайшвидшого звільнення Супрун, а й кримінальну відповідальність всіх цих «горе-реформаторів» за руйнування вітчизняної медицини і небачені досі показники хвороб і смертей наших співгромадян! Я вже заявляв, що «За життя» оголошує 2018 й рік «роком звільнення від Супрун», гасло «Геть Супрун!» – це головне гасло партії «За життя» на найближчий час!», – резюмував Вадим Рабінович.

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...