Якщо б вибори відбулися найближчим часом партія "За життя" проходить в парламент з результатом 8,1%

05.06.2018 18:55 34 0
Якщо б вибори відбулися найближчим часом партія "За життя" проходить в парламент з результатом 8,1%
Українські виборці готові провести в парламент 8 політичних сил, серед них в лідери вибивається партія Юлії Тимошенко ВО "Батьківщина". Про це свідчать дані опитування Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова. В опитуванні йдеться, що серед політичних партій найбільше голосів тих, хто піде на вибори, отримали б партія "Батьківщина" (12,6%) та партія "Громадянська позиція"  (10,7%). Далі йдуть  – партія "Опозиційний блок"  (8,5%), Політична партія "За Життя"  (8,1%)Радикальна Партія Олега Ляшка (7,9%)Блок Петра Порошенка "Солідарність" (7,8%).
 Імовірно, можуть, подолати  виборчий бар’єр також Об’єднання "Самопоміч" (5,1%) та нещодавно зареєстрована партія "Слуга народу" (5,0%).
За даними дослідження, 65% опитаних сказали, що скоріше за все готові брати участь у виборах до Верховної Ради України, тоді як 19% - не налаштовані брати участі у виборах. Повідомляється, що теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%. Дослідження проводилося з 19 по 25 травня 2018 року в усіх регіонах України за винятком Криму та ОРДЛО. Було опитано 2019 респондентів віком від 18 років. За даними дослідження, яке у березні проводилося Соціологічною групою "Рейтинг", до Верховної ради мали б можливість пройти сім політичних партій, на першому місці з яких ВО "Батьківщина". Раніше повідомлялося, що згідно з опитуванням компанії "Соціс", сім політичних партій можуть пройти до Верховної Ради, найбільше голосів набирають ВО "Батьківщина" Юлії Тимошенко, партія "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка та партія "Слуга Народу" Володимира Зеленського. В іншому опитуванні "Соціса" Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко очолює президентський рейтинг, її підтримує 8,9% опитаних респондентів. Водночас за Петра Порошенка проголосували б 7,9% опитаних. Також результати опитування Київського міжнародного інституту соціології свідчили про те, що якби вибори до парламенту відбувалися в квітні, то найбільше б українці підтримали партію "ВО "Батьківщина". Нагадаємо, У Мукачеві до Дня захисту дітей партія “За життя” влаштувала чемпіонат з греко-римської боротьби (ВІДЕО)

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...