Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Яка погода очікує на Закарпаття 20 серпня

Сьогодні на Закарпатті буде тепло. В Ужгороді та Мукачеві вночі буде +17, удень – +29.

Вдень на небі з’являться хмари, які ввечері повинні розсіятися. Без опадів.

У Хусті – +14 уночі і  30 удень. Небо, ясне вранці, затягнеться хмарами у середині дня та погода буде похмурою до самого вечора. Без опадів.

У Воловці – +11 уночі і  +27 удень. Ясному ранку прийде на зміну хмарна погода, яка утримається у Воловці до самого вечора. Без опадів.

У Сваляві – +13 уночі і  +28 удень. Ясному ранку прийде на зміну хмарна погода, яка утримається у Сваляві до самого вечора. Без опадів.

У Тячеві – нічна температура становитиме – +17, денна – +30.

Зустрічаючи нас безхмарним ранком, погода зміниться вже у середині дня й небо у Тячеві вкриється хмарами, які протримаються до вечора. Без опадів.

У Перечині – нічна температура становитиме – +17, денна – +32.

У Перечині очікується ясна погода, у другій половині дня небо затягнеться хмарами, щоб ввечері знову очиститися. Без опадів.

У Великому Березному – вночі – +15, удень – +29.

Чисте небо у другій половині дня зникне за хмарами, але ввечері погода знову проясниться. Без опадів.

У Берегові та Виноградові – вночі – +16, удень – +32.

Погода порадує нас безхмарним ранком, але вже у середині дня вона зміниться та буде похмурою до самого вечора. Без опадів.

У Міжгір’ї – уночі  +12, вдень – +27. Небо, ясне у Міжгір’ї вранці, затягнеться хмарами у середині дня та погода буде похмурою до самого вечора. Без опадів.

У Рахові – уночі +11, вдень – +25. Вранці у Рахові небо буде ясним, а вдень вкриється хмарами, які не зникатимуть до завершення дня. Без опадів.

 20 серпня вшановується пам’ять святого Марина воїна; преподобного Пимена Печерського. У народі існувала така приказка відносно цього дня: “Пимени-Марини – не шукай у лісі малини”. З цього дня закінчуються літні грози і починається листопад берези. У минулі часи помітили, якщо у цей день лелеки готуються до відльоту, то осінь буде холодною.

Залишити коментар

avatar

загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...