Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Як закарпатцям отримати субсидії в грошовій формі?

Прес-служба "Ощадбанку" поділилася інформацією про те, як клієнти отримуватимуть субсидії після монетизації.

Жителям області, яким призначили субсидії до 31 грудня 2018 року, вже з березня 2019 року будуть надходити гроші. Про це клієнтів повідомляє прес-служба “Ощадбанку”.

“Пенсіонерам, які вирішили отримувати субсидію в грошовій формі, ці кошти будуть надходити разом з пенсією. Отримати їх можна через Укрпошту або на банківський пенсійний рахунок”, – йдеться у повідомленні.

Натомість для отримання субсидії у грошовій формі для людей, що не досягли пенсійного віку, завчасно потрібно зареєструватися на сайті “Ощадбанку” або через контакт-центр банку. Так клієнт зможе обрати найближче відділення, зручний час та дату для отримання субсидії без черг. Отримати грошову субсидію такі клієнти зможуть з 12 числа кожного місяця грошовим переказом через систему “Швидка копійка” “Ощадбанку” або на поточні рахунки, відкриті в “Ощадбанку”. Для їх отримання необхідно мати  паспорт та ідентифікаціний код.

Якщо клієнт вже має рахунок в “Ощадбанку”, то гроші будуть надходити автоматично. Якщо в клієнта немає особистого рахунку, то Мінсоцполітики надішле повідомлення про суму призначеної субсидії та механізм її виплати через “Ощадбанк”. У банку клієнт зможе відкрити поточний рахунок для подальшого зарахування грошей на карту.

Нагадуємо, На Говерлі заблукали двоє туристів, рятувальники продовжують пошуки

Читайте також: «Mercedes» відкинуло на узбіччя, двигун «Жигулів» вилетів з авто та пошкодив «Volkswagen Passat»: моторошні подробиці аварії в Хусті

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...