Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Як закарпатці гуляють на “Василля” в Ужгороді (ФОТО)

Міжнародний гастрономічний і колядницький фестиваль "Василля" в Ужгороді вже приймає гостей

Колядки та вертепи лунають на всю Театральну площу, захоплюючи все більше і більше глядачів. Для ужгородців таке гастрономічне свято й справді в новинку, адже його проводять тут уперше!

Завітавши на фестиваль тут можна не тільки почастувати смачним вином та бринзою, але й поспівати колядок. На святі – конкурс колядницьких гуртів і вертепів.

На набережній Незалежності підприємці дають скуштувати свою продукцію – вино, сир, мед, різні смаколики та страви закарпатської традиційної кухні пропонують винороби, пасічники, хендмейдери, сільгоспвиробники.

Офіційну частину свята відкрив губернатор краю Геннадій Москаль, який задоволений, що нарешті і на Закарпатті традиційно буде проходити така подія і сподівається, що цей фестиваль стане міжнародним.

“Участь у фестивалі виробників вина, меду, сиру – безкоштовна. Кожен підприємець має можливість принести свої шедеври і пригощати усіх закарпатців. Цей фестиваль – подарунок ужгородцям, аби у ці святкові дні вони змогли дегустувати найкращі вина не тільки України, але й Польщі, Румунії, Словаччини та Угорщини.

Також в Ужгороді до свята Василля відкрили виставку десятьох Василів. Свої роботи представили десять із чотирнадцяти Василів, які є членами обласної організації Національної спілки художників України. Виставку назвали символічно – “Щедрі люди Василі”.

Представлені роботи у техніці олійного живопису, акварелі, скульптури, різьби по дереву. Тут і природа Закарпаття, і щирі почуття до коханих і до Батьківщини, і яскраві абстрактні образи.

Джерело Перший кабельний

Реклама
Реклама