І. Чубирко: «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» - єдина партія, яка підтримала закарпатських підприємців і офіційно виступила на їхній захист!»

23.09.2020 22:20 692 0
І. Чубирко: «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» - єдина партія, яка підтримала закарпатських підприємців і офіційно виступила на їхній захист!»

Сьогодні у Мукачеві свої сили об’єднали представники політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» ЗАКАРПАТТЯ і учасники всеукраїнського руху #SaveФОП - досвідчені та активні закарпатські підприємці, яким не байдужа доля малого та середнього бізнесу, серед них Шутко Вячеслав, Аттіла Гануляк, Роберт Іванчо, Юліана Бокоч, Robert Shutko та Андрій Погорєлов.

Офіційно свою згоду на підтримку та об’єднання зусиль для збереження і розвитку мікропідприємництва і спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності в Україні обидві сторони затвердили підписами у відповідному Меморандумі. За словами голови Закарпатської регіональної організації політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Івана Чубирко, їхня політична сила не могла залишитися осторонь цього важливого питання для підприємців і є єдиною на Закарпатті партією, яка підтримала ініціативу #SAVEФОП. «ФОПи завжди були і є важливим соціальним елементом забезпечення та гарантування зайнятості, поповнення місцевих бюджетів, а значить і розвитку економіки в державі», - запевнив Іван Чубирко. За його словами, за даними офіційної статистики до початку пандемії коронавірусу (COVID-19) малі і середні підприємництва в Україні забезпечували робочими місцями майже 7 млн. осіб від загальної кількості робочих місць 8 млн. у бізнесі. При цьому лише ФОПи створюють 36% від загальної кількості робочих місць у секторі бізнесу.
«Тому, аби наші закарпатці і надалі не ставали дешевою робочою силою для Європи, аби діти і жінки не залишалися без годувальників і значно зменшилася статистика щодо виїзду краян на заробітки і люди могли спокійно розвивати свій бізнес і працювати як належить – у себе вдома – наша партія погодилася на підписання Меморандуму. Разом ми зможемо боротися зі згубними для бізнесу законами 128-ІХ та 129-ІХ, які пропонує нинішня влада ввести з 1 січня наступного року», - підкреслив Іван Чубирко.
Підприємець зі стажем і директор ТОВ «ДВС-САТ» Вячеслав Шутко наголосив, що втілення цих законів у життя суттєво збільшить перш за все адміністративне навантаження на мікробізнес.
«Ці закони суттєво підвищують ризик втрати спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності, адже нав’язаний та обтяжливий облік та звітність нівелюють саме поняття спрощеної системи як такої», - запевнив Вячеслав Шутко.
Представник руху #SaveФОП Роберт Іванчо підкреслив, що саме спрощена система оподаткування, без витрат з державного бюджету, створила мільйони робочих місць і дає можливість будь-кому, без спеціальних знань та досвіду, започаткувати і вести свою власну справу. Це намагалися донести під Верховною Радою десятки підприємців на всеукраїнському протесті в Києві, що відбувся 16 вересня. Це продовжують нести у громади і представники ОП-ЗЖ та #Save ФОП, які планують проводити зустрічі з підприємцями усіх міст Закарпаття, аби об’єднати сили і досягти відміни драконівських законів. Тому у Меморандумі Сторони виступають виключно за добровільну фіскалізацію суб'єктів господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, бо запровадження додаткового адміністрування знищить спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, яка є єдиною можливістю розвитку бізнес-ініціативи в сучасній Україні.
«Ми будемо вживати усі дозволені законодавством України заходи для виконання положень цього Меморандуму, адже серед усіх політичних партій лише ОП-ЗЖ виступила на захист підприємців, аби відстояти розвиток і майбутнє малого та середнього бізнесу! Тому просимо всіх закарпатських підприємців активно долучатися і приєднуватися до нас, адже до знищення бізнесу залишилося всього три місяці!» - підсумував голова Закарпатської регіональної організації політпартії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Іван Чубирко.
[gallery ids="256998,256999,257000,257001,257002,257003,257004,257006,257007,257008,257009,257010,257011,257012,257013,257014,257015,257016"]   Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...