Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Грошові перекази: Нацбанк підготував “сюрприз” для українців

Вступили в силу зміни до порядку міжбанківських гривневих переказів.

У зв’язку з нововведеннями українського законодавства в силу вступила постанова Національного банку України, яка змінює порядок міжбанківських переказів коштів у національній валюті. Передає Хвиля.

У Нацбанку скасували обов’язкове використання печаток на документах, які подаються банком для відкриття і ведення кореспондентського рахунку, у тому числі в НБУ.

Також визначається порядок дій у разі отримання повідомлення банку про підстави для стягнення на предмет застави у вигляді майнових прав на кошти на кореспондентському рахунку банку.

Нацбанк ввів оформлення в електронному вигляді дозволу на роботу банку в системі електронних платежів. Також регулятор оновив порядок резервування та відновлення функціонування своєї системи електронних платежів.

Раніше, експерти шокували заявою, яка безпосередньо стосується фінансів і гаманця кожного українця.

Стало відомо, що дуже скоро держава почне досліджувати покупки українців, які перевищують 5 тисяч гривень.

Це пов’язано з тим, що країни Європи запускають процедуру імплементації так званих “антивідмивних правил”, які набрали чинності влітку цього року. Вимоги директиви стануть обов’язковими для всіх банків до зими 2020 року. Відповідно, така практика стосуватиметься і українців.

Нагадаємо, До уваги закарпатців: нові соцвиплати, хто буде отримувати і що потрібно знати

Реклама
Реклама
загрузка...