Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Гороскоп на 07 грудня: що підготували нам зорі

Сьогодні не найкращий день для конкретних починань.

Корисніше визначитися зі світоглядом, ідеалом, командою однодумців, авторитетним зразком для наслідування, можливим вектором інтересів. Важливо вловити суть, відрізнити ілюзію від істини, обійти «слизькі» шляху.

ОВЕН

Сприятливий день для активного відпочинку, прогулянок, спілкування з близькими людьми. Всі прояви почуттів гармонізовані. Не варто займатися фізичною роботою, справами, які вимагають зосередження і старанності у виконанні. А саме приємне проведення часу сьогодні – в колі близьких, причому не обов’язково родичів. Друзі принесуть вам удачу.

 ТЕЛЕЦЬ

Доля знову посміхається вам. Активні дії допоможуть досягти успіху в фінансових справах, однак через необачність ви ризикуєте втратити значну суму Бажано не втручатися в звичайний хід подій – тоді більша частина неприємностей зникне сама собою. У справах сердечних передбачається несподіване приємна подія. Не виключено, що вам вдасться успішно вирішити виниклі любовні проблеми. Так що дивіться в майбутнє з оптимізмом.

 БЛИЗНЮКИ

Ймовірно, ділова активність принесе довгоочікувані результати. Хороший день для представників творчих професій. У спілкуванні з діловими партнерами слід правильно вибрати момент, щоб розставити необхідні акценти. В особистому житті передбачається несподіване приємна подія. Не виключено, що вам вдасться успішно вирішити виниклі любовні проблеми. Дивіться в майбутнє з оптимізмом.

 РАК

Сьогодні бажано не втручатися в звичайний хід подій – тоді більша частина неприємностей зникне сама собою. До кінця дня ви відчуєте спокій. У справах сердечних передбачається несподіване приємна подія. Не виключено, що вам вдасться успішно вирішити виниклі любовні проблеми. Так що дивіться в майбутнє з оптимізмом.

 ЛЕВ

День проходить під знаками медитації, прозріння, інтуїції. Несприятливий день для чоловіків-Львів. Ймовірно, їх планам і надіям не судилося здійснитися. Жінки-Леви повинні проявляти обачність при роботі з документами. Можливі будь-якого роду помилки і непорозуміння. В особистому житті не виключені любовні розчарування.

 ДІВА

Перша половина дня принесе душевну рівновагу. Підвищиться працездатність, активізується діяльність по всім життєвим напрямками. Можлива реалізація всього позитивного, що з’явилося в кінці минулого місяця. Ви зумієте переконати партнерів і заручитися їхньою підтримкою в найсміливіших починаннях. Ваші обдумані дії матимуть успіх.

 ТЕРЕЗИ 

Велика частина неприємностей зникне сама собою, якщо ви не будете втручатися в звичайний хід подій. У справах сердечних передбачається несподіване приємна подія. Не виключено, що вам вдасться успішно вирішити виниклі любовні проблеми. Так що дивіться в майбутнє з оптимізмом.

 СКОРПІОН

Можлива ділова поїздка або відрядження, яку потрібно ретельно спланувати. Інакше вам не вдасться уникнути проблем і непорозумінь. Намічається зниження життєвих сил, фінансові втрати. Домашні справи і проблеми з дітьми зажадають від вас великих матеріальних витрат і душевних сил. У другій половині дня рекомендується усамітнення і спокій.

 СТРІЛЕЦЬ

Хороший день для Стрільців творчих професій. Вони зможуть розібратися з накопиченими справами або зміцнити власні позиції. Несправедливість, допущена по відношенню до вас або до кого-то з вашого оточення, може викликати у вас спалах обурення. Ймовірно, кривдник пошкодує, що зв’язався з вами, проте ваші запальність і непродумані вчинки ніколи не вирішували проблем. Чесність і прямота суджень допоможуть вам виправити становище. В особистому житті передбачається несподіване приємна подія.

КОЗЕРІГ

День пробудження і перетворення космічної енергії. Перша половина дня принесе душевну рівновагу. Підвищиться працездатність, що сприятливо позначиться на зміцненні авторитету. З’явиться можливість оцінити всі переваги і недоліки партнерів, критично поглянути на досягнуті результати і намітити вдалі плани на майбутнє. Не виключено, що ввечері доведеться зіткнутися з дрібними домашніми проблемами або вирішенням фінансових питань. Ймовірно, ви втратите частину капіталу або не отримаєте тих грошей, на які розраховували.

 ВОДОЛІЙ

Пасивний, спокійний день. Слід почекати з реалізацією серйозних проектів. Ви можете отримати підтримку від партнерів і колег. Уникайте всього, що ставило б перед вами проблеми. Другу половину дня присвятіть спілкуванню з дітьми. Якщо є тварини, то прогулянки з ними будуть сприяти встановленню внутрішньої рівноваги. Єдина можлива неприємність – легке нездужання.

 РИБИ

Сприятливий день для самоствердження. Представники творчих професій зможуть реалізувати свої плани. Сприятливі ділові та творчі зустрічі, прийом гостей. Ймовірна підтримка від вищестоящих організацій. У цей день потрібно дарувати людям радість, роздавати борги, очищати будинок. Ви можете доставити багато приємних хвилин своїм близьким людям. Навчіться радіти тому що підносить життя.

Джерело: westnews

Нагадуємо: Виноградівський собачий притулок “Дай лапу, друже” отримав допомогу від дітлахів (ВІДЕО)

Читайте також: Мукачівців попереджають про злодіїв (ВІДЕО)

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...