Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Надзвичайне

Горе спіткало родину на Хустщині в селі Копашнево

Про це повідомив на своїй сторінці Фейсбук Роман Келемен

Вчора молодий чоловік 34 років Стець Василь Степанович пішов відпочивати разом з сімєю : жінкою та двома діточками в аквапарк в місто Тячів .

Під час відпочинку в басейні йому стало погано і він потонув в басейні . Нажаль ніхто не помітив те , що чоловік втопився і ніхто не надав йому першу невідкладну медичну допомогу . А коли відпочиваючі помітили чоловіка, то почали самостійно надавати йому медичну допомогу, але його вже не можливо було спасти .

Родина загиблого звинувачує керівників аквапарку, що в закладі були відсутні рятівники, які повинні були наглядати за басейном та відпочиваючими та відсутністю чергового лікаря в закладі . Розтин показав, що чоловік втопився і у нього була серцева недостатність, а чи була ця серцева недостатність і що було причиною цього буде вже з’ясовувати слідство. Можливо пари хлору, якими знезаражують воду і викликали цю серцеву недостатність, так як Василь був повністю здоровий і не хворів на якісь захворювання. Наразі замість свята Василя родина організовує похорони загиблого .