Голова Закарпатської регіональної організації політпартії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" Іван Чубирко вітає вчителів з професійним святом!

04.10.2020 09:51 51 0
Голова Закарпатської регіональної організації політпартії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" Іван Чубирко вітає вчителів з професійним святом!
 «Ви – «другі батьки» для наших дітей, Ви – їхні наставники і критики!
Шановні вчителі Закарпаття! Бракує слів, аби висловити Вам усю вдячність за Вашу витримку, стійкість і відданість справі, за Ваш професіоналізм і любов до кожного учня, до наших дітей! Вчитель – це не лише професія, покликання, це горде звання, яке готовий нести не кожен! Лише сильні духом, відповідальні перед собою і суспільством, віддані роботі та дітям, духовно та інтелектуально збагачені особистості, які радо готові ділитися своїм досвідом і знаннями з іншими! Нехай жодні карантинні умови не завадять успішному навчанню і високим результатам! Адже разом ми витримаємо будь-які життєві випробування, оскільки закарпатці – сильні та працьовиті!
Бажаю кожному працівнику освіти любові до Вашої роботи, міцного здоров’я і натхнення на кожен день важкої праці! Зі святом, дорогі педагоги!"
Іван Чубирко
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...