Голова Закарпатської організації політичної партії "За життя" Іван Чубирко щиросердечно вітає Віктора Медведчука з Днем народження!

07.08.2018 14:00 11 0
Голова Закарпатської організації політичної партії "За життя" Іван Чубирко щиросердечно вітає Віктора Медведчука з Днем народження!
Шановний Вікторе Володимировичу! В цей особливий для Вас день календаря хочеться згадати про Вашу неоціненну працю і величезний внесок під час своєї роботи у Верховній Раді України і будучи главою адміністрації президента України у розвиток Закарпаття - краю, який Ви поважаєте і цінуєте дотепер! Адже безліч проблем свого часу пройшли саме перед Вашими очима. Як далекоглядний політик і просто чуйна та небайдужа людина, Ви ніколи не забували і не забуваєте про найменших жителів Закарпаття - дітей! Вашій відданості та цілеспрямованості можна лише позаздрити, закарпатці завжди поважатимуть і цінуватимуть Вас за безцінну допомогу і підтримку, вони радо сприйняли Ваше повернення у велику політику! А побажати хочеться найважливішого - міцного "карпатського" здоров'я, сімейного тепла і благополуччя, затишку, миру і Божої Благодаті! Нехай білих смуг у житті завжди буде більше, а родина буде міцною і надійною підтримкою у будь-яких справах! З Днем народження!
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...