Головна » Політика

Голова Закарпатської обласної організації політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Іван Чубирко вітає закарпатців з Днем Перемоги

Подвиг ветеранів – у наших серцях

Дорогі ветерани!

Для мене велика честь засвідчити Вам свою повагу та висловити глибоку вдячність за подвиг, здійснений під час Великої Вітчизняної Війни у боротьбі зі спільним ворогом усього світу – фашизмом.

74 роки відділяє нас від тої миті, коли ціною непомірних втрат фашизм був переможений, а народи країн Європи отримали право жити вільно на своїй землі. Ваш вклад у велику Перемогу, Ваш подвиг – це фундаментальні цінності сучасного покоління, які не можна перефразувати, чи перейменувати, а тим паче – забути!

Навіть попри намагання сумнівних “інститутів” нав‘язати хибних героїв та свята, які не сприймає український народ, все ж у наших серцях завжди житиме священна пам’ять і глибока повага до тих, хто пройшов страшну і сувору школу війни, хто у повоєнні роки відбудовував зруйновані міста та села, хто і сьогодні є для нас прикладом любові до рідної землі, зразком витримки, мудрості й терпіння.

Дорогі закарпатці!

Сердечно бажаю кожному з Вас миру і злагоди, доброго здоров’я, щасливих і довгих літ життя, добробуту і благополуччя у родині!

З повагою

Голова Закарпатської обласної організації політичної партії «Опозиційна платформа – За життя»

Іван Чубирко


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...