Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

Голова Полянської ОТГ Іван Дрогобецький поділився досвідом успіху громади з колегами з Великого Березного

Про перспективи та майбутні можливості Великого Березного, доповідали експерти Закарпатського регіонального відділення Асоціації міст України та Закарпатський центр розвитку місцевого самоврядування

В засіданні приймали участь голова Великоберезнянської селищної ради, голови територіальних громад району та голова Полянської об’єднаної громади Іван Дрогобецький.

В ході обговорення усі присутні мали можливість задати питання  учасникам круглого столу, на які отримали вичерпні відповіді. До Івана Дрогобецького також було адресовано декілька запитань щодо реформи децентралізації та можливості,  які відкриваються перед громадою після об’єднання.

Дрогобецький розповів про зміни в громаді, які відбулись завдяки реформі децентралізації і завірив що секрет успіху громади знаходиться саме в самій громаді залучивши до усіх процесів мешканців населених пунктів, які входять у ту чи іншу громаду. Так як, ніхто інший не буде дбати про майбутнє своїх дітей та онуків, як люди які проживають на одні території.

Цей успіх можливий тільки тоді, коли кожен мешканець зрозуміє що він є власником цієї землі, цього міста чи села. Саме тому ідея децентралізації і передбачає активну участь мешканців громади у всіх процесах соціально-економічного розвитку. Вибори – це  один із елементів створення та розвитку територіальної громади і тільки та громада має право на успіх, мешканці якої віддають свої голоси не за гроші та пусті обіцянки, а свідомо  інвестують його у нові ідеї  у майбутнє своєї громади своїх дітей та онуків.

Нагадаємо,  Голова Полянської ОТГ Іван Дрогобецький відвідав Міжгірський професійний ліцей та запропонував варіанти відродження навчального закладу

Читайте також:Юний дослідник з Виноградова встановив важливі факти, загублені історією

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...