Головна » Політика

Глава Спілки журналістів: блокування NewsOne – це тиск на ЗМІ

Блокування телеканалу NewsOne - це пряме перешкоджання журналістській діяльності, тиск на ЗМІ і загроза безпеці

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив глава Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко.

“Редакційна політика медіа може бути предметом дискусій, реагування Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, предметом судових позовів. На самому телеканалі в прямому ефірі теж варто політикам, активістам і експертам обговорювати редакційну політику ЗМІ. І фактично ж і для цього в ефірі NewsОne мають “прописку” і депутати блоку Петра Порошенка, “Народного фронту”, Опозиційного блоку і “Батьківщини”, – зазначив Томіленко.

Він назвав блокування телеканалу дикістю.

“Закидати входи мішками з піском, бити вікна або підпалювати редакцію (нагадаю, у вересні 2016- го була спроба підпалу національного телеканалу” Інтер “) – це пряме перешкоджання журналістській діяльності, тиск на ЗМІ і загроза фізичній безпеці”, – підкреслив журналіст.

Він додав, що правоохоронці в цьому питанні демонструють вибірковість.

“Тисячі спецназівців патрулюють урядові квартали. А за фактом загострення ситуації в NewsОne – тільки пару патрулів”, – написав Томіленко.

Раніше на NewsOne повідомили, що невідомі особи заблокували телеканал. В редакції телеканалу вважають, що біля нього готуються провокації, мета яких невідома.
“Блокаду” телеканалу NewsOne здійснюють представники “Братства” Дмитра Корчинського.

За матеріалами: https://bykvu.com