Головна » Культура

На фесті в Хусті зберуться танцюристи з обмеженими можливостями

19-23 травня відбудеться ІХ Міжнародний благодійний фестиваль "Долина нарцисів"

19-23 травня у м. Хуст відбудеться ІХ Міжнародний благодійний фестиваль “Долина нарцисів”

Щорічно цей захід збирає більше сотні талановитих учасників з обмеженими фізичними можливостями. Адже мета фестивалю – інтегрувати людей з інвалідністю в суспільство через розвиток їхніх творчих здібностей та залучення до культурного та туристичного життя. Його учасники – гості з різних куточків України, а також із Азербайджану, Польщі, Білорусі, Литви, Словаччини, Угорщини та Німеччини.
Тож у суботу, 20 травня, на центральній площі Хуста відбудеться благодійний концерт, родзинкою якого стане виступ чемпіонів України, срібних призерів Кубку світу, членів паралімпійської збірної України зі спортивних танців на візках Наталії Беспалової та Михайла Савельєва.
У неділю, 21 травня, о 13.00 Міжнародний фестиваль людей із обмеженими фізичними можливостями «Долина нарцисів» продовжиться у диско-барі Дружба.
У програмі фестивалю також міжнародна спартакіада на території Хустського медичного коледжу, пізнавальна екскурсія для учасників по м. Хуст та Хустському району, показові виступи, християнський день.

Організатор заходу – благодійний фонд «Любов»

Реклама