Екстремальний перехід в Ужгороді потрібно перейти за 16 секунд

18.07.2018 22:50 84 0
Екстремальний перехід в Ужгороді потрібно перейти за 16 секунд
Текст подаємо мовою автора. Попри те, що ним щодня користується не одна сотня містян та гостей Ужгорода, на перехід чотирьох смуг (!) виділено аж 16 секунд! При цьому по обидва боки дороги розташовані автобусні зупинки: від однієї можна доїхати до міської лікарні, кардіо- та онкодиспанцера, кількох корпусів та гуртожитків Ужгородського національного університету, від іншої — до авто- та залізничного вокзалу, до речового ринку, найбільш густонаселеного району міста (Нового району, — прим.авт.). Крім того, неподалік цього переходу розташовані ряд закладів обласного значення: лікарня, бібліотека, служба зайнятості, а також гіпермаркет електроніки «Фокстрот»,йдеться в дописі на сайті Доступність. На жаль, і сам пішохідний перехід далекий від ідеалу: пониження тротуару розташовані по діагоналі один від одного, не обладнані тактильною плиткою.
"Про наявність контрасту на цій ділянці годі й говорити — її немає! Тобто, якщо цим переходом наважиться скористатися мама з маленькою дитиною, людина на візку або літня людина чи просто гості міста (цей перелік можна продовжувати, — прим.авт.) з важкими валізами, потрібно готуватися до міні-марафону. Крім того, на цій ділянці немає «острівця безпеки», який дає змогу не потрапити під колеса, якщо не встигли перейти дорогу за відведений час. Ускладнює ситуацію й те, що неподалік розташований транспортний міст, в’їзд/виїзд на який здійснюється по колу. Отже, водії можуть просто не встигнути загальмувати на повороті, пропускаючи пішоходів, які вже добігають на червоне світло" – йдеться в дописі автора.
Проте є й позитивний момент, про який неможливо не сказати.Цей світлофор один з небагатьох в місті, де встановлена «озвучка», за допомогою якої пішоходи отримують інформацію про можливість початку переходу та завершення зворотнього відліку.
"Оскільки в місті проживає порядка шести тисяч осіб з інвалідністю, майже стільки ж дітей дошкільного віку, близько 10 тисяч людей похилого віку, відповідно це в сукупності складає майже 22 тисячі осіб, для кого цей перехід є небезпечним. Для вирішення даного питання доцільно було б збільшити тривалість «роботи» зеленого світла до 45 секунд" –підсумовує автор.
Нагадаємо, Письменник із Перечинщини все життя присвятив вивченню Лемківського духу (ВІДЕО)

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!