Головна » Кримінал

Двох нелегалів з Туреччини затримали прикордонники на Ужгородщині

Порушників вдалось затримати завдяки інформації, своєчасно одержаній від мешканців прикордоння

Відомо, що охорона державного рубежу найефективніша у тому випадку, коли до спільної справи, окрім прикордонників, долучаються громадські формування та місцеві жителі. Черговим свідченням цьому стало затримання військовослужбовцями Чопського загону двох нелегалів, яких вдалось затримати завдяки інформації, своєчасно одержаній від мешканців прикордоння.
Так, вчора надвечір дільничному інспектору прикордонної служби відділення «Оноківці» місцеві повідомили, що біля загороджувального паркану, який захищає державний кордон, помітили двох незнайомих чоловіків. Звісно ж, прикордонники зреагували миттєво та вислали у вказане місце групу реагування. Вона й затримала двох громадян Туреччини, які саме намагались подолати паркан та дістатись сусідньої Словаччини. Наразі, правопорушників доставлено до відділу прикордонної служби «Ужгород» загону для проведення фільтраційних заходів та складання відповідних процесуальних документів.
У подальшому, їх буде притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.204-1 КупАП «Порушення або спроба порушення державного кордону».

Пресс-служба Чопського прикордонного загону.

Реклама
Попередня публікація: