Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Дієтологи назвали продукти, що можуть зіпсувати настрій

Дієтологи в усьому світі давно радять при поганому настрої починати їсти.

Але далеко не всі продукти харчування сприяють підняттю настрою. Деякі здатні піднімати настрій тільки на короткий проміжок часу, а після цього людина може зануритися в ще гірший стан. Про це пише “Телеграф“.

Американські вчені вирішили скласти список з семи продуктів, здатних зіпсувати людині настрій.

1. Чіпси

Вони містять ряд вкрай шкідливих кислот і канцероген акриламід. Ці речовини надають на наш організм дуже негативний вплив – вони блокують ендорфіни. Людському мозку необхідний їх постійний приплив, і як тільки він порушується, по яким би то не було причин, спад настрою гарантовано.

2. Шинка

Промислово виготовлена ​​шинка містить велику кількість цукру, солі, наповнювачів, консервантів і нітратів, які самі по собі можуть викликати поганий настрій, впливаючи на травну систему людини.

3. Солодкі безалкогольні напої

Різкий підйом рівня цукру в крові після вживання таких продуктів згодом закінчується його різким падінням, що тягне за собою і занепад настрою. Солодкі безалкогольні напої традиційно вважаються і одним з потенційно можливих факторів розвитку депресії.

4. Маргарин

Дивно, але він реально містить промислові жирні кислоти омега-6 і незважаючи на те, що вчені довгий час сперечаються про цей продукт – і чого в ньому більше користі чи шкоди, ряд тестів підтвердили, що він реально може негативно позначатися на настрої.

5. Оброблене насіння гарбуза

Розцінюється медиками, як один з найбільш сильних продуктів, потенційно здатних зіпсувати людині настрій. Але гарбузове насіння погіршують настрій тільки в кратскосрочной перспективі.

6. Бублики

Важливо відзначити, що тільки коли ви починаєте з них день. Взагалі вживати на сніданок левову дозу вуглеводів не рекомендується, оскільки організм повністю прокидається набагато пізніше мозку, і травній системі потрібно більше часу, щоб переварити все це велика кількість вуглеводів. В результаті вироблення гормонів настрою також буде порушена.

7. Арахіс

Солоний арахіс на полицях магазинів містить глутамат натрію, і величезна кількість харчових добавок неясного походження, які проникли в нього при обробці. Дивно, що даний продукт також здатний негативно впливати на настрій.

Нагадуємо, Галас довкола недоторканості: що означає її зняття для нардепів

Читайте також: Де на Закарпатті не буде світла (ГРАФІК)

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Залишити коментар

avatar

загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...