Головна » Кримінал

Деталі затримання мера Чопа

Міський очільник за посередництва депутата організували корупційний механізм із виділення в оренду комерсантам земельних ділянок

Співробітники Служби безпеки України, Нацполіції та прокуратури під час спільної операції викрили на хабарі мера одного з міст Закарпаття, чиновника міськради та місцевого депутата.

Правоохоронці встановили, що міський очільник спільно з начальником одного з відділів за посередництва депутата організували корупційний механізм із виділення в оренду комерсантам земельних ділянок. Співробітники спецслужби задокументували, що зловмисники вимагали три тисячі доларів США від підприємця за гарантоване надання землі для розміщення трьох торгових точок. Додатково у триста доларів була оцінена видача дозвільної документації на встановлення споруд.
Оперативники СБ України спільно з управлінням захисту економіки Нацполіції та обласною прокуратурою «взяли» депутата поблизу міської ради під час отримання частини хабара. Одночасно правоохоронці затримали мера та його підлеглого.
У рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, затриманим оголошено про підозру у скоєнні злочину.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії,інформує прес-центр СБ України.

Реклама