День осіннього рівнодення 23 вересня: що категорично не можна робити в свято

22.09.2018 20:57 55 0
День осіннього рівнодення 23 вересня: що категорично не можна робити в свято
У цьому році День осіннього рівнодення припадає на неділю, 23 вересня. Це - день, коли тривалість дня і ночі однакові. А ось уже з понеділка, 24 вересня, день буде стрімко скорочуватися, а ночі будуть ставати довшим. З наукової точки зору, День осіннього рівнодення - це момент, коли Сонце перетинає небесний екватор і переходить з північної півкулі в південну. У першому - починається астрономічна осінь, а в другому - весна. Земля займає вертикальне положення щодо Сонця. Північний полюс ховається в тінь, а Південний, навпаки, "переходить на світлу сторону".
Багато хто вважає, що осіннє рівнодення відзначається тільки 22 вересня. Однак, це помилкова думка. Перехід екватора Сонцем відбувається щороку в різний час - протягом трьох днів. У 2018 році осіннє рівнодення припадає на 23 вересня о 1:54 (Utc) або в 3:54 (по Києву).
Що не можна робити в День осіннього рівнодення 1. Не варто починати нові справи в цей день і найближчі три. У цей період приділіть увагу своєму здоров'ю, душевному настрою і релаксу. 2. Не можна сваритися, щоб не сполохати щастя і благополуччя. Негативна енергія зруйнує магію свята.
Що потрібно зробити в День осіннього рівнодення 1. Обов'язково зробіть кому-небудь подарунок. 2. Треба рано встати з ліжка і сходити в душ, щоб змити весь накопичений в енергетиці негатив. 3. Необхідно підвести підсумки, пробачити себе за всі помилки, подякувати Всесвіт за все, що у Вас є, і попросити удачі на майбутнє. 4. Вважається, що якщо походити в цей день босоніж по землі, то можна набратися від неї енергії. 5. Напишіть на листочку перелік звичок, від яких хочеться позбутися того, що заважає Вам бути щасливим, а потім спаліть його. Нагадаємо, Закарпатців попереджають про шторм РЗП та значне похолодання 22-23 вересня

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...