Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Де ж ваше людське ставлення, – чи є совість у закарпатців (ФОТО)

Люди, схаменіться

Таке питання в соцмережі підняла Вікторія Биркович.

Сьогоднішній день був насичений: долина нарцисів, ферма страусів, ферма оленів. Але найбільше мене вразило ставлення тих людей, які на вході гроші збирають за вхід. Я розумію, що правила одинакові для всіх:20 грн значить 20 грн для учнів. Але сьогодні мене просто вбила фраза тієї людини. Так сталося, що після ферми страусів в декількох дітей не було по 20 грн , щоб оплатити за вхід на ферму оленів. Але це тільки 5 з 45 учнів . Я б заплатила сама, не проблема. Хотіла запитати лише чи є знижка, якщо так багато учнів. І знаєте, що сказав той чоловік? “Закрийте їх в автобусі, якщо немає грошей, всі по 20 грн і нічого не хочу чути.” Та ще й жуючи жуйку так, що мені стало соромно за нього.
Я йому сказала, чи хотів би він, щоб з його дитиною так поступили.
Зрозуміло, що всі пішли дивитися і ніхто з дітей не чули цих слів. Але осадок залишився в серці. Так неприємно.
Люди, схаменіться! Де ж ваше людське ставлення? Хай там що, хай ким би ми там не були : чи вчителями, лікарями, продавцями, чи охоронцями, ми повинні пам’ятати : ” Спочатку ЛЮДЯНІСТЬ, а потім Професіоналізм! ”
Просто цікаво, хто контролює, скільки було відвідувачів на цих фермах, куди йдуть ці гроші? Бо по умовах , не можу сказати, що вони йдуть на тварин: все таке старе й занедбане. На фермі страусів, нам хоча б цікаво розповіли, показали все, поводили всюди. А ось чого не скажеш про іншу ферму. Жодного слова.
Я вважаю, що потрібно будь-яку роботу виконувати з душею.
Не дивлячись ні на що, учні гарно відпочили, отримавши море позитиву. Щиро дякую батькам, що допомогли в організації такої екскурсії.

Нелюдське ставлення охоронця викликало обурення у користувачів соцмережі.

Ирина Грек Віко, сподіваюся, наші учні в майбутньому нікому так не відповідатимуть. Їм навіть на думку таке не спаде. А той чоловік може й замислиться над твоїми словами.

Магдалина Волошин Дивує ставлення дорослих до виконання своїх обов’язків? Це ми дтзволяємо їм з нами по – хамськи розмовляти..Треба їх зразу ставити на грішну землю,бо втрачену совість і людяність їм не вернути. А ще жадібність і черствість заполонила такі серця.Прикро,що батьки і вчителі у свій час не достукалися до їх сердець,а зараз дорослі
дяді псують всім настрій.

Марія Трофименко А квитанції вам дали ?

Реклама
Реклама