Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Чорнобильці визначилися зі своїм фаворитом на президентських виборах 2019 року

«Союз Чорнобиль Україна» підтримує Юрія Бойка як кандидата на посаду президента країни.

Як передає сайт “Вести“, як заявив на Всеукраїнському форумі громадських діячів і організацій представник громадської організації «Союз Чорнобиль Україна» Володимир Березін, вони підтримують Юрія Бойка як кандидата від “Опозиційною платформи – За життя”.

“Ця влада – сама недемократична з усіх, які були в нашій країні, по відношенню до чорнобильців та інших незахищених категорій населення. Тому кращого кандидата в президенти, ніж Юрій Бойко, я не бачу. Я вірю в те, що він зможе змінити ставлення до нам – чорнобильцям, ветеранам, взагалі ставлення держави до людей “, – сказав представник організації« Союз Чорнобиль Україна ».

Сам Юрій Бойко в своїй промові на форумі зазначив, що ця влада забрала пільги у чорнобильців. “Ліквідатори аварії на ЧАЕС врятували світ, всіх нас від ядерної катастрофи, сьогодні цих людей кинули один на один з їх проблемами”, – сказав Юрій Бойко. Він запевнив, що після перемоги на виборах питання соціальної підтримки громадян зробить пріоритетним у державній політиці.

“Люди чекають вирішення соціальних питань, зниження тарифів. Чорнобильці, афганці, військові пенсіонери, переселенці, соціально незахищені громадяни потребують підтримки держави. За власними відчуттями можу сказати, що коли ще 2-3 роки тому я приїжджав в регіони і зустрічався з пенсіонерами, вони жили важко. Але сьогодні прожити на пенсію в 1,5 тисячі гривень – неможливо. Тому соціальний захист – це ключове питання, яке ми повинні вирішити “, – підкреслив політик.

Всеукраїнський форум громадських діячів і організацій відбувся 9 січня в Києві. Серед присутніх були громадські об’єднання жінок, ветеранів і чорнобильців. За результатами форуму було підписано Меморандум про взаємодію і підтримку кандидата в президенти Юрія Бойка у встановленні миру, соціальної справедливості та забезпечення соціально-економічного розвитку держави.

Нагадаємо, згідно з результатами останнього опитування Центру соціальних досліджень «Софія», в президентському рейтингу Юрій Бойко обійшов президента України. За Бойко готові проголосувати 10,9% виборців, тоді як за Порошенка – 9,4%. У партійному рейтингу “Опозиційна платформа – За життя” входить в трійку лідерів і посідає друге місце з результатом 11,1%.

Нагадуємо, Окріп зі стелі: нові сервісні послуги з обігріву пасажирів або чергова НП “Укрзалізниці”? (ФОТО, ВІДЕО)

Читайте також: Медиків вражає кількість донорської крові для постраждалого в ДТП ужгородця (ФОТО)


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...