Головна » Політика

Це божевілля вирубати наші Карпати заради євроінтеграції, якої по суті і немає!

Вадим Рабинович впевнений, що Україні необхідно будувати Європу у себе, а не продовжувати євроінтеграційний процес

Євроінтеграція, про яку так багато говорить влада, не має нічого спільного з вирубкою українських лісів, яку від нас вимагає Європейський Союз.

Таку думку лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабинович висловив в ефірі телеканалу NewsOne.

«Влада каже, що для остаточної імплементації угоди про асоціацію між Україною та Європою нам потрібно ще ліс вирубувати, а ми не даємо, не до кінця ще ми вбили заробітки людей, хворих ми ще не добили … Ось таку імплементацію проводить влада. Під цим розумним словом «імплементація» ховається зовсім інший сенс. Я не розумію наших європейських друзів, які говорять: «вирубати свій ліс!» Я не розумію, яке відношення має наш вступ до Європи з тим, що ми не хочемо ліс вирубувати – оголяти свої власні Карпати. А вони кажуть: «Якщо ви не повирубуєте Карпати, то ми вас не приймемо». Який же ЄС друг нам тоді? Друг так не говорить. Друг не вимагає знищити все своє, щоб, можливо, потім дати притулок », – впевнений політик.

На думку парламентарія, Європа чітко дала зрозуміти Україні, що поки не йдеться про євроінтеграцію нашої країни. Притому, що країни ЄС вимагають від України вирубати ліси, хоча самі ніколи б не дозволили знищувати свою природу. «Давайте я перекладу це на людську мову. Я зі свого першого дня в політиці пояснюю людям, що Європа нас не хоче, причому вона не приховує це. У нас така історія: ми весь час приходимо до цієї нареченої під назвою «Європа» свататися. А вона каже – я тебе не хочу. І тут ми починаємо просити: а якщо я вирубаю ліс, а якщо я угроблю медицину, а якщо я ще там щось зроблю … Не можна вирубувати свій ліс на догоду кому б то не було. Європа ніколи в житті не побудувала б у себе систему, при якій губиться природа. Там колосальні штрафи, тисячі євро, за вирубку одного дерева. А ми повинні цілі ліси вирубувати! Послухайте, Європа Україні чітко дала зрозуміти, що поки і мови не йде про інтеграцію, а наша влада продовжує говорити, що «ми евроінтегріруемся». У що вони інтегруються?»- задався питанням народний депутат.

Вадим Рабинович впевнений, що Україні необхідно будувати Європу у себе, а не продовжувати євроінтеграційний процес, який тільки обкрадає народ, знищує промисловість і позбавляє людей права на гідну освіту і лікування. «У нас немає жодного шансу з мільйона пройти в цю Європу. А ось якщо ми побудуємо Європу тут, у себе, то ми ще подивимося, хто і куди буде проситися. Нехай політики зроблять Європу у себе! Вони змішали шахи з шашками. Європа – це соціальні високі стандарти, це чудове медичне обслуговування, це пенсія, яка дає людині жити спокійно, це неможливість переслідувати людей або бізнес. Це дуже багато всяких речей. Але хіба для того, щоб впровадити все це, потрібно обов’язково в Європу? Давайте запишемо 20 пунктів, які відокремлюють Європу від нас, і зробимо це у себе. Так ні, влада «йде в Європу»! З чим вона йде в Європу? Обікравши і убивши свій народ? Знищивши промисловість? Вирубавши свій ліс? Позбавивши дітей права нормально вчитися в школах? Позбавивши людей права лікуватися в лікарнях? У держави немає ніякої стратегії розвитку країни. Все, що у них є, це балаканина і балаканина », – підкреслив лідер партії «За життя».

Коментуючи надання Україні безвізового режиму, який вступив в силу в червні цього року, політик зазначив, що це, безумовно, хороше і правильне досягнення, однак це ні в якому разі не означає, що українці вже в Європі. «Безвіз – це не Європа. У нас безвіз з Таїландом – так що ми прийшли до Таїланду? У нас безвіз ще з 40 країнами – з Сінгапуром, наприклад. Так що це значить? Безвізовий режим – це правильне і гарне досягнення. Чудово їздити без віз. Але до чого тут Європа? Це вони нас пускають витрачати гроші, які ми ще не встигли в своїй країні заробити. Сьогодні у нас кожен місяць на 5 тис. менше повертається українців, які поїхали за туристичними безвізом. Про це варто задуматися владі», – підкреслив парламентарій.

 

Реклама
Реклама