Головна » Життя

Богомолець показала розцінки на медпослуги

Медреформа в цифрах

Богомолець пропонує ознайомитися з цінами на випадок, “якщо депутати таки підтримають” співоплату для багатих за номером 6327 “, замість того, щоб зробити реальну реформу”

КИЇВ, 18 жовтня – РІА Новини України. Голова парламентського комітету охорони здоров’я Ольга Богомолець привела приблизні розцінки на медичні послуги з різних медичних установ. “Триває розгляд поправок згідно із законом про так званої “медичної реформи”. Депутати своїми правками вже повернули його в первинний вигляд, і, власне, він знову став “законом співоплати для небідних людей”, – написала вона на сторінці в Facebook.” Щоб всі були готові до того, що їх чекає, і щоб не скаржилися, що не знали – надаю окремі скани попередніх розрахунків цін за медичні послуги з різних медичних установ “.

1

2

3

4

Богомолець пропонує ознайомтеся з цінами на випадок, “якщо депутати таки підтримають” співоплати для багатих за номером 6327 “, замість того, щоб зробити реальну реформу – проголосувати закон про обов’язкове медичне страхування і створити гарантовану, доступну і справедливу систему охорони здоров’я в нашій державі”.

5

6

7

Законопроект про медичну реформу був прийнятий Радою в першому читанні ще на початку червня. Документ, який покликаний докорінно змінити державну систему фінансування медичних послуг, депутати прийняли лише з другої спроби, і то з натяжкою. При необхідних для прийняття 226 голосах потримали реформу 227 депутатів. Проект медичної реформи критикують як депутати з опозиційних фракцій, так і фракції парламентської коаліції.

За матеріалами: http://rian.com.ua

Реклама