Близько 2 тисяч масок представники політсили "Опозиційна платформа - За життя" роздали в Дубовому (ВІДЕО)

15.04.2020 15:13 39 1
Близько 2 тисяч масок представники політсили "Опозиційна платформа - За життя" роздали в Дубовому (ВІДЕО)
Допомога, придбана закарпатцям за кошти народного депутата України Віктора Медведчука та його дружини Оксани Марченко. Закарпаття – це прикордонний регіон, його жителі піддаються великій небезпеці через часті поїздки у країни ЄС, а тому оперативне забезпечення закарпатців засобами захисту, профілактики та лікування COVID-19 вкрай важливо для національної безпеки України. Детальніше дивіться у сюжеті Першого кабельного https://youtu.be/pUwhvSzlkqU   Нагадуємо,  Закарпаття – це прикордонний регіон, його жителі піддаються великій небезпеці через часті поїздки у країни ЄС, а тому оперативне забезпечення закарпатців засобами захисту, профілактики та лікування COVID-19 вкрай важливо для національної безпеки України https://pershij.com.ua/zakarpattsi-otrymaiut-dopomohu-dlia-borotby-z-covid-19-vid-medvedchuka-ta-opozytsiinoi-platformy-za-zhyttia/ Читайте також: З посиленням пандемії та як результат дефіцитом найнеобхіднішого – Віктор Медведчук та Оксана Марченко спрямували в область те, чого найбільше не вистачає, для тих, хто на передовій боротьби з небезпечним коронавірусом https://pershij.com.ua/druha-masshtabna-medychna-dopomoha-prybula-na-zakarpattia-foto-video/
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 1

Юрій

15 квіт. 2020 р., 19:58
Допомога громадянам у вигляді видачі медичних масок це звичайно дуже добра, навіть благородна справа. Але медичним працівникам, особливо тим, хто доглядає за хворими на коронавірус потрібні не медичні маски, а респіратори класу не нижче ffp3. Ті хто роздає медикам звичайні медичні маски наражає медиків на небезпеку.
Доречі хотів зауважити що наших краян потрібно інформувати щодо правильного носіння медичних масок чи респіраторів (у відео видно як мінімум 3 людей одягають маски на рот, при цьому ніс не захищений маскою), як правильно знімати одноразові рукавички після використання.
В мережі інтернет є безліч відео про те як правильно носити маски, респіратори, рукавички.
Loading...