Благодійність у пандемію: Хустська районна лікарня отримала 8 сертифікованих концентраторів кисню від Степана Деркача (ФОТО, ВІДЕО)

09.07.2020 14:05 662 0
Благодійність у пандемію: Хустська районна лікарня отримала 8 сертифікованих концентраторів кисню від Степана Деркача (ФОТО, ВІДЕО)
Хустська районна лікарня отримала 8 сертифікованих концентраторів кисню PROline, а також 90 багаторазових комплектів захисних комбінезонів лікаря-інфекціоніста. Усе це медикам передав меценат – Степан Деркач. При запальних процесах, пневмонії, падає показник сатурації, ці ж апарати дозволять забезпечити насичення крові киснем щоб дозволити хворим - дихати. Апарати дозволять забезпечувати киснем до 16-ти осіб. Вартість переданої благодійної допомоги 450 тисяч гривень. За словами мецената, визначилися саме на цьому типі медобладнання, адже перш за все враховували найгостріші потреби закладу на яких акцентували спеціалісти. Степан Деркач також висловив вдячність усім, хто долучився до благодійності. Медики зазначають що така увага з боку благодійників, як ніколи на часі, адже разом взяті інфекційне та реанімаційне відділення цього закладу заповнені на 70 відсотків. Нагадаємо, тутешній лікарні як і решті закладів області допомагає народний депутат України Віктор Медведчук та його дружина Оксана Марченко. Родина благодійників передала на Закарпаття декілька масштабних партій медичного обладнання та засобів індивідуального захисту для медиків, сімейних лікарів області та медобладнання та препарати для усіх райлікарень краю. У червні ж Мукачево та Воловець отримали сучасні апарати ШВЛ.

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...