Австрія надала політичний притулок головреду видання «Страна» Ігорю Гужві

01.10.2018 21:12 24 0
Австрія надала політичний притулок головреду видання «Страна» Ігорю Гужві
Головний редактор "Страни" Ігор Гужва отримав притулок в Австрії. Про це він повідомив у себе в Facebook.
Сьогодні я отримав повідомлення, що влада Австрійської республіки задовольнила мою заяву і надала мені притулок! Хочу сказати величезне спасибі всім тим, хто мені допомагав на цьому шляху. Десятки людей і в Україні, і в інших країнах, і тут, в Австрії, прийшли на допомогу. Багато абсолютно несподівано для мене. Я всім вам дуже вдячний! І, звичайно ж, я вдячний владі Австрійської республіки за те, що винесли таке рішення. Для України - і для української влади, і для українських журналістів, думаю, це буде також важливим сигналом. У Європі вже не вірять в розповіді про "нечувану свободу слова". Тут вже все все розуміють. І роблять висновки. Працюємо далі!
Ігор Гужва покинув Україну на початку 2018 року. Він виїхав до Відня, де попросив притулку в зв'язку з переслідуваннями в Україні. Коментують подію і на сторінка інтернет видання «Страна»:
Головний редактор "Страни" зміг виїхати з України, коли у нього закінчилася запобіжний захід у сфабрикованій справі про вимагання. Крім нього, проти нашого керівника відкрили ще чотири справи. Тиск на "Країну" триває з 2017 року. Тоді був затриманий Ігор Гужва, а в редакції видання двічі пройшли обшуки. Силовики вривалися також в будинку наших журналістів, - йдеться у повідомленні Цікаво, що політичний притулок було надано відразу після розкриття нами "агента Пушкіна" - оперативника СБУ, який шантажем і погрозами вербував фотокора "Страни" В'ячеслава Селезньова.
Читайте також: Ар’єв програв апеляцію за позовом Медведчука і повинен спростувати брехню в ефірі «Прямого»

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...