Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

Австрія надала політичний притулок головреду видання «Страна» Ігорю Гужві

Головред видання «Страна» отримав політичний притулок в Австрії

Головний редактор “Страни” Ігор Гужва отримав притулок в Австрії. Про це він повідомив у себе в Facebook.

Сьогодні я отримав повідомлення, що влада Австрійської республіки задовольнила мою заяву і надала мені притулок!

Хочу сказати величезне спасибі всім тим, хто мені допомагав на цьому шляху. Десятки людей і в Україні, і в інших країнах, і тут, в Австрії, прийшли на допомогу. Багато абсолютно несподівано для мене. Я всім вам дуже вдячний! І, звичайно ж, я вдячний владі Австрійської республіки за те, що винесли таке рішення.

Для України – і для української влади, і для українських журналістів, думаю, це буде також важливим сигналом. У Європі вже не вірять в розповіді про “нечувану свободу слова”. Тут вже все все розуміють. І роблять висновки.

Працюємо далі!

Ігор Гужва покинув Україну на початку 2018 року. Він виїхав до Відня, де попросив притулку в зв’язку з переслідуваннями в Україні.

Коментують подію і на сторінка інтернет видання «Страна»:

Головний редактор “Страни” зміг виїхати з України, коли у нього закінчилася запобіжний захід у сфабрикованій справі про вимагання. Крім нього, проти нашого керівника відкрили ще чотири справи.

Тиск на “Країну” триває з 2017 року. Тоді був затриманий Ігор Гужва, а в редакції видання двічі пройшли обшуки. Силовики вривалися також в будинку наших журналістів, – йдеться у повідомленні

Цікаво, що політичний притулок було надано відразу після розкриття нами “агента Пушкіна” – оперативника СБУ, який шантажем і погрозами вербував фотокора “Страни” В’ячеслава Селезньова.

Читайте також: Ар’єв програв апеляцію за позовом Медведчука і повинен спростувати брехню в ефірі «Прямого»

Реклама
Реклама
загрузка...