Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

Атакою на Медведчука “Народний фронт” хоче зірвати відновлення миру на Сході України

Передбачуваність і примітивність національно стурбованих з «партії війни» отримала чергове наочне підтвердження

Вони відреагували незабаром після того, як голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук на з’їзді партії 29 січня оприлюднив План-концепцію врегулювання кризи на Південному Сході України, особливо відзначивши:

Хочу заспокоїти національно стурбованих і недалеких політиків – як тих, хто при владі, так і тих, хто до неї рветься. Наш план повністю відповідає Мінським угодам, затверджених главами держав «нормандської четвірки» – України, Росії, Франції та Німеччини, – Резолюцією Ради Безпеки ООН, а також (і це вкрай важливо) діючої Конституції України, яка є Конституцією унітарної держави, якою передбачено автономний статус одного з регіонів. Тому внесення змін до Конституції України щодо автономії Донбасу не означає перетворення України на федеративну державу. І всі звинувачення, що ми таким чином створюємо федерацію, є безпідставними інсинуаціями осіб, далеких від розуміння принципів державного устрою і норм основного Закону .

Минуло всього кілька днів, і народний депутат з «Народного фронту», ймовірно відноситься до політичних одноклітинних, незнайомих з Конституцією людей, чию реакцію абсолютно точно передбачив Віктор Медведчук, – Андрій Тетерук звернувся в Генеральну прокуратуру з передбачуваним і юридично нікчемним наклепом.

Чергова дика, популістська заява, пронизана повним запереченням Конституції, стоїть в одному ряду з недавньою заявою лідера «Народного фронту» Арсенія Яценюка, який закликав «звільнити Україну від Медведчука», і є частиною плану з розповсюдження популістських і агресивних заяв, які використовуються Арсенієм Яценюком і іншими професійними хейтерами для того, щоб продемонструвати свою нібито принципову і патріотичну позицію, а на ділі – отримати дещицю уваги ЗМІ та схвалення своїх політичних господарів «Вашингтонського обкому».

Впевнені, що юридичну відповідь Віктора Медведчука, яка безсумнівно буде, продемонструє повну неспроможність і «Народного фронту», і Тетерука, який в цій ситуації годиться тільки на роль хлопчика для биття. Втім, з Яценюком і його шістками завжди так – спочатку вони «пробивають дно», а потім дивуються, що не вистачило висоти.

Атака на Віктора Медведчука доводить – найбільше на світі «партія війни» боїться реалізації плану Медведчука, відновлення миру на Сході України, повернення Донбасу до України, а України на Донбас.

Та готовність, з якою ГПУ дала хід цим маячним звинуваченням, наочно демонструє, що влада готова піти на будь-які дії, спрямовані на переслідування «Опозиційної платформи – За життя», чий кандидат є головним ідеологічним конкурентом влади на президентських виборах.

Політична партія «Опозиційна платформа – За життя»

Нагадаємо, Навчальні заклади Мукачівщини тимчасово припиняють свою діяльність

Читайте також:Головний опозиціонер Тернопільщини з «Опозиційної платформи – За життя» Олександр Кравчук виступив на захисті віруючих

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...