Актив Закарпатської обласної організації політпартії ОП-ЗЖ на чолі з Іваном Чубирко виступив із заявою «Ні політичним репресіям!»

14.05.2021 21:08 134 0
Актив Закарпатської обласної організації політпартії ОП-ЗЖ на чолі з Іваном Чубирко виступив із заявою «Ні політичним репресіям!»
Актив Закарпатської обласної організації політпартії ОП-ЗЖ на чолі з Іваном Чубирком виступив із заявою «Ні політичним репресіям!» і одноголосно засудив дії влади стосовно голови Політради ОП-ЗЖ Віктора Медведчука. Депутати рад усіх рівнів Закарпаття від ОП-ЗЖ та Рада регіональної організації засудили дії влади щодо Віктора Медведчука. По всій Україні відбулися збори депутатів обласних, міських, районних, селищних і сільських рад усіх рівнів через незаконні звинувачення в бік Віктора Володимировича. За словами Івана Чубирко, дії влади щодо Віктора Медведчука - неприхована спроба політичної розправи за принципову позицію парламентарія. Наміри і прагнення влади відправити за ґрати Віктора Медведчука провалилися. Вже перші судові слухання у цій вигаданій "справі" показали, що всі так звані докази сфальсифіковані. А запобіжний захід у вигляді домашнього арешту – це лише результат безпрецедентного політичного тиску на суд керівною верхівкою. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ Закарпаття заявляє, що політичний тиск на Віктора Медведчука - це явний показник диктатури і беззаконня. Ми проти антидемократичних, неконституційних та неприпустимих дій з боку Зеленського та його команди! Віктор Медведчук - політик слова і рішучих дій, закарпатцям, як нікому іншим, відомо про чітку і тверду позицію В. Медведчука, про його виконані обіцянки і масштабну допомогу. Згадати лише початок пандемії в Закарпатській області, коли у два етапи всі медичні заклади області миттєво були оснащені всіма необхідними захисними костюмами для медперсоналу, засобами захисту, масками, дезінфекторами, рукавичками. Медична допомога від Віктора Медведчука та його дружини Оксани Марченко надійшла величезними масштабами, аби максимально охопити всі медзаклади краю. Крім того, Мукачево та Воловець отримали надсучасні апарати – ШВЛ для допомоги у боротьбі з коронавірусом. За будь-яких обставин Віктор Медведчук підтримує і не забуває про жителів Закарпаття, їх безпеку та добробут, тому наша партійна сила області вимагає від влади відмовитися від всіх фальсифікованих звинувачень і зупинити репресії проти Голови Стратегічної і Політичної ради нашої партії Віктора Медведчука та інших наших однопартійців. Вимагаємо припинити тиск на суд і залишити спроби перетворення України на тоталітарну резервацію! Усіма законними методами ми будемо захищати від свавілля влади наших однопартійців, українських громадян і відновлювати верховенство права в Україні. Нижче за цими посиланнями пропонуємо Вам ознайомитися з благодійною діяльністю Віктора Медведчука та його дружини Оксани Марченко на Закарпатті: ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Іван Чубирко: "Ні - політичним репресіям!" (ВІДЕО) Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...