Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Політика

Сьогодні зроблений найважливіший крок до мирного врегулювання конфлікту

Позиція міжнародного співтовариства і воля українців по обидва боки лінії зіткнення однозначні: тільки діалог і мирне врегулювання

Звільнення людей – найважливіший крок до мирного врегулювання на Донбасі
Успішне проведення обміну – звільнення українців, утримуваних з обох боків лінії зіткнення, – було б неможливо без участі президента Російської Федерації Володимира Путіна, який відгукнувся на прохання проявити гуманізм і посприяти в обміні утримуваними особами. У той же день він звернувся до керівників невизнаних республік з проханням провести обмін. І як відомо, вони погодилися.
Величезну роль у звільненні людей зіграла православна церква. Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирило не тільки підтримав прохання про обмін, з якої я звернувся до Володимира Путіна, але і взяв участь в організації заключного, найбільш відповідального етапу переговорного процесу.
Не можна не відзначити і роль Блаженнішого Митрополита Онуфрія, глави канонічної Української православної церкви, який робить дуже багато для того, щоб збройний конфлікт був врегульований мирним шляхом, щоб наші співгромадяни могли повернутися в сім’ї, до рідних і близьких. Сьогодні так важливо відновити мир – перш за все в серцях і душах людей. Це прямий шлях до відновлення миру в Україні.
Хочу висловити вдячність керівникам ОРДО і ОРЛО Олександру Захарченко та Леоніду Пасічнику за розуміння і сприяння у вирішенні питання звільнення утримуваних осіб. Упевнений, що цей важливий крок відкриває перспективи для мирного врегулювання конфлікту, припинення бойових дій, вирішення питання про повернення Донбасу в Україну і України на Донбас. Позиція міжнародного співтовариства і воля українців по обидва боки лінії зіткнення однозначні: тільки діалог і мирне врегулювання. І сьогодні зроблений найважливіший крок в цьому напрямку “.

Лідер Громадського руху
«Український вибір – Право народу»
Віктор Медведчук

Реклама
Реклама