Головна » Життя

В Ужгороді ремонтують дитячі майданчики

Сьогодні в Ужгороді працівники фірма "АВЕ-Ужгород" продовжують викошувати зелені зони на площі Кирила та Мефодія і біля ЗОШ № 11. Комунальне підприємство КШЕП біля цієї ж школи проводить профілактику світлофора на перехресті вулиць Анкудінова-Дайки. Також працівники КШЕПу косять на вулиці Загорській, а вночі три спеціалізовані машини цього підприємства проводили механізоване прибирання міських вулиць

Сьогодні в Ужгороді працівники фірма “АВЕ-Ужгород” продовжують викошувати зелені зони на площі Кирила та Мефодія і біля ЗОШ № 11. Комунальне підприємство КШЕП біля цієї ж школи проводить профілактику світлофора на перехресті вулиць Анкудінова-Дайки. Також працівники КШЕПу косять на вулиці Загорській, а вночі три спеціалізовані машини цього підприємства проводили механізоване прибирання міських вулиць.

“Закарпателектробуд” продовжує монтаж ліній вуличного освітлення у мікрорайоні Горяни, зокрема, на вулиці Горянської ротонди та у провулках Музейному і Підвальному.
Вілиця Електрозаводська сьогодні, нагадаємо, перекрита для проїзду авто – “УжАгромікс” обрізає там гілки на кількох аварійних деревах.

Компанія “КБК” продовжує капітальні ремонти вулиці Можайського (підготовка під дорожнє полотно і тротуари, викладення плитки), Замкових сходів (прибирають будівельне сміття), тротуарів на вулиці Будителів (покриття з ФЕМ-плитки, бордюри). Також роблять капремонт покрівлі житлових будинків на пл.Ш.Петефі, 2, 3 і поточний ремонт асфальтового покриття вулиць Кошицька, Університетська.

ТОВ “БК Антрол” засипає траншеї в рамках капітального ремонту внутрішньоквартальної каналізаційної мережі на вул. М.Вовчка, 14, прокладають труби для оновлення внутрішньоквартальної каналізаційної мережі на вул. Легоцького 3-13. Ця ж фірма проводить підготовчі роботи до перекладання бруківки на вулиці Ракоці.

Тривають і капремонти покрівель житлових будинків на пл.Ш.Петефі, 38, який виконує ФОП Форгачі М.І. та на проспекті Свободи, 7/26 (ТОВ “Комерція і будівництво”). Біля багатоповерхівок №60-62 роблять ФЕМ-плитку і бордюри – капремонт внутрішньоквартальної території (ТОВ “ФемБуд”. ТОВ “Аква-Реконструкція” продовжує капремонти водопроводу та каналізації будинків на вул. Толстого, 31, вул. Залізничній, 4/22.

Триває капремонт дитячих майданчиків на Минайській, 3, В.Комендаря, 50 (ТОВ “ЄВРОПАРК-УЖ”) і капремонт тротуарів (викладення бруківки) на площі Поштовій (ТОВ БК “Капітальна”).

За матеріалами: http://prozahid.com

Реклама