Закарпатські спортсмени здобули “срібло” на Чемпіонаті Світу з Шотокан карате-до

12.10.2017 10:23 223 0
Організатором цих змагань виступила міжнародна федерація з Шотокан карате-до SKDUN. Понад 1000 учасників з 36 країн на семи площадках у продовж трьох днів виборювали звання найкращих спортсменів. На цих змаганнях Закарпатьську область у складі збірної України представив Мукачівський спортивний клуб карате Шотокан «Сінай» (на чолі з тренером вищої категорії, майстром спорту України з карате, неодноразовим переможцем та призером всеукраїнських та міжнародних змагань – Романом Михайловичем Маслиган). Мукачівські каратисти змагались як в особистих, так і в командних розділах програми. 54748-10-10-041 У перший день турніру бронзову нагороду у скарбничку команди приніс неодноразовий призер та переможець обласних та всеукраїнських змагань- Смочко Максим. Цей юнак відчайдушно крокував до своєї нагороди перемагаючи спортсменів з Сербії, Угорщини, Румунії, Литви та інших країн. Але нажаль травма не дозволила юнакові пробитись до фіналу. 54749-10-10-042 У розпал змагань виступила наша «стінка» в розділі командного куміте «мікс». Так, це були чотири закарпатські спортсмени, а саме: Гонак Максим, Смочко Максим, Фабрицій Софія та Маслиган Миколай. Представники команди змогли пробитися до фіналу змагань, лише в додатковий час поступившись команді Румуня-1 (з рахунком 10-9). Закарпатські спортсмени в сумі балів зайняли другу сходинку п’єдесталу пошани перемагаючи команди із Болгарії, Угорщини та Румунії-2. Не зважаючи на щільний графік проведення турніру, у вечірній час вдалось спортсменам відвідати історичні місця та центральну частину міста Егер, та весело провести час у місцевих розважальних закладах. На разі спортсмени готуються до Всеукраїнських і обласних змагань, що пройдуть у листопаді в Харкові та Мукачеві. За матеріалами: http://mukachevo.today