Закарпатська ОДЮСШ стала першою на ІІ етапі Кубку України з мотокросу

22.06.2017 14:17 93 0
17-18 червня у с.Голубине Свалявського району відбувся II етап Кубку України (Західний регіон) з мотокросу За титул найшвидших змагалися 5 команд: “Закарпатська ОДЮСШ”, “Мукачево-Мото” ім. Г. Черепані , “ Хуст-Екстрім”, “СК смт. Великий Березний” та “Мотоклуб Іршава”. Учергове пальму першості виборола хоч і молода, але надзвичайно амбіційна команда Закарпатської обласної дитячо-юнацької спортивної школи під керівництвом відомого гонщика, майстра спорту з мотокросу, багаторазового чемпіона України та Європи Андрія Кричфалушія. У загальнокомандному заліку юні гонщики набрали 238 оч., друге місце посіла “Мукачево- Мото” ім. Г. Черепані з результатом 223 оч., третьою стала “Хуст-Екстрім” (203 оч.).
“Дякуючи спортсменам Денису, Максиму Качурам, Валентину Кудрявцеву, Едуарду Штефуці команда отримала перевагу в загальнокомандному заліку. Наразі готуємося до III етапу Кубку України, що проходитиме 8-9 липня у Рогатині. Дякую вихованцям та їхнім батькам за справжній бойовий дух, відмінну витримку і головне – бажання до перемоги”, - поділився з “ГК” тренер команди-переможниці.